Ameliyat en hesaplı nasıl oluyo!!

msun_78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
9
0
46
merhaba bayanlar benim deviasyon problemim vede hafif bi kemerim var.. deviasyon amelıyatı sırasında burnumuda yaptırmak ıstıyorum. buyuzden kbb uzmanı olması gerekıyor doktorumun tavsıyelerınızı beklıyorum ayrıca cok malıyetlı bır amelıyat maaledsef (( bu amelıyatı hesaplı yaptırmanın bı yolu varmıdır yoksa catır catır odemek zorunda mı kalıyoruz bu amelıyat ıcınsinifsinif:

:) fiyata göre doktor secmek pek mantikli olmaz
bi kez para ödeyip begenmek, bide ucuza olup begenmemek ve tekrar olmak var
kbb uzmani olarak bi emre ilhani biliyorum baska kbb doktoru bilmiyorum ama illa kbb doktoru olmasi gerekmiyomus ameliyata iki doktorda girebiliyomus bi kbb bide estetik cerrah ama iki hekim girdigi zaman ameliyat pahalilasiyo
bu arada emre ilhanin fiyati 4500tl cnm belki fikir olur

Hem kbb ci hemde estetik yapan bi doktor girerse hesaplı olur sanırım. Ama maliyet doktoruna göre değişiyo.

enjoyable .!.:
Hem kbb ci hemde estetik yapan bi doktor girerse hesaplı olur sanırım. Ama maliyet doktoruna göre değişiyo.
2 doktor girerse fiyat artar canım
2 side ayrı ücret alacak çünkü

evet iki ayri doktor olunca hemde baya pahali oluyo o yüzden kbb uzmani bi estetik cerraha gitmen daha mantikli olur
ama enjoyable sanirim tek bi doktordan bahsetmis hem kbb hemde estetik yapan bi doktor demis cnm.. iki ayri doktor dememis

Son düzenleme:

ameliyat hastaneye göre değişir.hem nefes hemde estetik olmak istiyorsanız diğer arkadaşlarımında dediği gibi .bence de kbb dr olmanızda fayda var.

kesinlikle dr yusuf can ı öneririm arkadaşım
kkb uzmanı aynı zamanda estetik yapıyo
burnum her geçen gün daha da güzel oluyo, sorunsuz bi ameliyat geçirdim ve iyiki olmuşum diyorum, fiyat olarak da diğer dr lara göre biraz daha makul sanki

tesekkur edrım arkadaşlar emre ilhan hakkında forumlarda cok ıyı yorumlar var gorusmekte fayda var :))

evet iki ayri doktor olunca hemde baya pahali oluyo o yüzden kbb uzmani bi estetik cerraha gitmen daha mantikli olur
ama enjoyable sanirim tek bi doktordan bahsetmis hem kbb hemde estetik yapan bi doktor demis cnm.. iki ayri doktor dememis

canım 2 ayrı dr girerse demek istemiştir çünkü hem kbb ci hemde estetikçi birlikte girerse demek istemiş

canım 2 ayrı dr girerse demek istemiştir çünkü hem kbb ci hemde estetikçi birlikte girerse demek istemiş

hmm bilmiyorum neyse ne sonucta 2 doktor daha pahali oluyo.. kbb+estetik yapan tek 1 doktor bulmani tavsiye ettik demi sersa_24
ya ben biseyi merak ediyorum estetik cerrahlar nefes problemi oldugu zaman onlari estetik yaparken düzeltemiyomu? bunu sadece ve sadece kbb doktorlarimi yapabiliyo??

......................

Son düzenleme:

canım tecrübesine bağlı bence estetik doktorlarıda yapar CADIARZU
nasıl ki kbb ci estetik yapabiliyorsa plastik cerrahta kkb nin işini yapabilir ama herkes başarılı olamaz işte iyi araştırmak lazım boshayallersmile

doktor seçimi çok önemli ama bildiğim kadarıyla plastik cerrahları kbb doktorları gibi nefes problemini tek başlarına yapamıyolar onlar da ameliyatlara kbb dr larıyla giriyor.

canmedkbb .!.:
doktor seçimi çok önemli ama bildiğim kadarıyla plastik cerrahları kbb doktorları gibi nefes problemini tek başlarına yapamıyolar onlar da ameliyatlara kbb dr larıyla giriyor.
yapanlar vardir belki ama kbbciler kadar basarili olup olamadiklari tartisilir

yapanlar vardir belki ama kbbciler kadar basarili olup olamadiklari tartisilir

evet haklısın belki kemik eğriliği ve burun etleri okey yapabilir ama sinüzitü varsa nasıl yapacak ? o yüzden dedim çoğu plastik cerrahı tek başına girmiyor..

evet haklısın belki kemik eğriliği ve burun etleri okey yapabilir ama sinüzitü varsa nasıl yapacak ? o yüzden dedim çoğu plastik cerrahı tek başına girmiyor..

evet iki ayri doktor giriyo o zaman fiyat bayaaa bi yükseliyo
ya burun estetik amaciyla ben bi doktor secip ona görüsmeye gittim ve diyelimki benim nefes alma problemim var ama ben bunu bilmiyorum estetik icin gittigim kbbci olmayan doktor bunu anlayabilir mi??

güzel soru bilmiyorumkismile
mesela benim bildiğim bi sorun yoktu daha önce gittiğim kbb ci burun kemiğin yamuk nefesini zorluyo demişti
emre beye görüşmeye gittiğimde o da aynısı söyledi ama beni rahatsız eden bişey yoktu
emre bey iki işide halletti
üstelik bazı doktorlar içine ayrı dışına ayrı ücret alıyo emre bey tek ücret alıyo neyse o

mutlaka anlar muyaenede anlamasa bile ameliyat esnasında görür.

selam, bendede deviasyon+geniz eti vardı. önce kbb ye muayene oldum, sağ tarafta %90 deviasyon dolayısıyla kapanma, soldada geniz eti büyümesi var dedi, ben ameliyatı yaparım dedi. ameliyat sonrası burun şeklimin nası olacağını sordum, çünkü gayet düzgün bir burnum vardı, tıpta %100 diye birşey yoktur vs. gibi yuvarlak cevaplar verdi. bunu doktora özellikle sormamın nedenide annemde 5 yıl önce aynı şikayetlerden iyi olarak nam salmış bir kbb doktoruna ameliyat olmuştu ama ameliyattan 6 ay sonra burnunda kemer olmayan kadıncağızın kemeri çıktı! şekli bozulunca ilk ameliyattan 2 yıl sonra tekrar bir estetik cerraha ameliyat olmak zorunda kaldı, bende aynı şeyi yaşamamak için uzun uzun araştırıp estetik cerraha ameliyat olmaya karar verdim. şu an 3 hafta dolmak üzere, ve şişliklere rağmen burun şeklimden çok memnunum, nefes almamda güzel. kesinlikle iyi araştırmadan ameliyat olma, şekli çok kötü bir hal alabilir. tabiiki ücret öenmli ama bunun bir de her aynaya baktığında mutsuz olması var Allah korusun, vede annem gibi 2.ameliyat olma durumu. umarım yardımcı olabilmişimdir. sevgiler...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…