amatörce yaptığım doğa tablom

able210

düşmez kalkmaz bir allah.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
2.628
9
bakalım beğenecekmisiniz çok amatör biliyorum pek malzemede yoktu fazla kalın olmayan bir badana fırçasıyla yaptım

Son düzenleme:
Ellerine sağlık çok güzel görünüyor.Keşke benim de elimden gelse.

güzel olmuş gerçekten..bence devamını getirmelisin..yani benim düşüncem sen resimde falan başarılısında:)

ya ilk yorumda sormayı unuttum hangi boyayı kullandın canım sen?

ağaçlar fln çok güzel olmuş canım sadece dağ birazcık çok düz olmuş daha çok gölgelendirme renklendirme tonlarla geçişler yapsan o da süper olurdu ama genel olarak amatörlük için gerçekten iyi:))

teşekkür eerim kızlar beğenmenize çok sevindim evet dağlar çok kötü oldu ağaçları herkez çıok inandırıcı buluyor benimde hoşuma gitti
yağlı boya çok pahallı canım bende guaj boyayla yapmak zorunda kaldım
devamını da yapıcam şuan canım şstemiyor

guajla bile olsa ben beğendim:)dağlara çok kötü demişsinde bence değilde sadece kadın göğsü gibi iki tane ve dik olmasaymış sanırım daha iyi olurmuş..yani bana öyle geldi..

Son düzenleme:
guajla bile olsa ben beğendim:)dağlara çok kötü demişsinde bence değilde sadece kadın göğsü gibi iki tane ve dik olmasaymış sanırım daha iyi olurmuş..yani bana öyle geldi..

aslında o dağlar resimde çok güzeldi hani paktığım resimde ama ben malzemesizlikten yapamdım canım bıçak gibi bişey var onla yapılıyo ondan böle oldu

evet spatula ile yapılıyo. bak bob ross tekniğinden birşeyler öğren amatörsn biraz ders al harika olmuş yani.
ben resim okuyorm hocama gösterdim yetenekli buldu seni :))))) bu işi bırakma

amatörce buysa ilerde neler yaparsınız... :81: keşke benim de resim kabiliyetim olsa o kadar hevesleniyorum ki :106:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…