Amara Dolce Vita Antalya Tekirova

pelince

Zayıflıycam
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
637
9
Ben bu yıl Amara Dolce Vita'daydım.Güzel bir tatil oldu benim için.Doğa harika Tekirova ormanlık bir bölge çünkü.Açıkçası kayalara rağmen yaşam mücadelesi veren yerler bana cazip gelmiyor.5 yıldız bir tesis bir tatil için umduğun herşey mevcut 2000 kişi kapasiteli bu tesiste 1000 personel çalışıyor iki kişiye bir personel düşüyor.Ve personel orda birçok kişi ile bunu konuştuk hayret verici derecede güler yüzlü sizin mutluluğunuz için mücadele veriyor.Çok büyük bir plajı var açık havuzu 5 tane bir kapalı havuzu ve toplu kullanıma müsait jakuzi havuzu mevcut.Açık havuzlardan biri deniz suyu.Kaydıraklı havuzuda var elbette.Animasyon ekibi 30 kişilik ve çok profösyönel.ıstersen tatil boyunca çocuğunu mutlu edecek etkinlikleri olan bir mini clubu var.150 profösyönel aşçının çalıştığı bir mutfağı var tatil bitiminde inanın canınız yemek görmek istemiyor .....Tesisteki ala carte restaurantların barların mağazaların sayısını belirtemem oldukça fazla.....
Biz çok memnun kaldık bir çok kişi yıllardır bu tesisten başka tesise gitmediğini belirtiyor her ne kadar farklı yerlerde tatil yapmaktan hoşlansamda sanırım buradan yolum tekrar tekrar geçecekalkisalkisalkisÖzellikle personeli birkez daha alkışlamak istiyorum burdanalkisalkisalkis

Son düzenleme:
Ben de Amara'nın Kemer merkezdeki Wing Oteline gittim yaz başında.Çok uygun fiyata gayet yüksek kalitede bir tatil yaşadım.Otel Dolce Vita'ya nazaran çok daha küçük bir alana kurulu ama yemek ve servis kalitesi çok üst düzeyde ve havuzları da yeterli büyüklükte.Bu zincirin otellerinde tatili ben de öneriyorum arkadaşlar.Erken rezervasyonla diğer otellerini de deneyeceğim.cokacimcoook :hooray:

bende amara beach resortta bır yaz tatıl yapmıstım.. arkadaşların soyledıklerı gıbı gerçekten çok kalıteli bir otel... herşey mükemmell.. tavsiye ederim arkadaşlar...

amara dolce vita süper bi otel odaları çok lüks banyolarda hem duş hem küvet var ki bu denize girdikten sonra süper oluyo aynı anda kullanabiliyosunuz eşinizle:) fiyatı biraz tuzlu ama değiyo. çocuksuzduk gittiğimiz zaman ama bir sürü çocuk vardı otelde. özellikle yabancı turistler çoktu ruslar ailece gelenler..otelin açılış balosu yapılmıştı biz ordayken herşey sıfırdı hizmet süperdi 2007 senesiydi galiba.. şuan nasıl bilmiyorum. ama imkanım olduğu sürece gitmek istiyeceğim tek otel..

Merhaba m.joYy
Amara Dolce Vita bizim çalıştığımız bir tesis değil.Ona eş değer de Kemer bölgesinde Queen Elizabeth Hotel& Spa Otel'i düşünebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

tesekkurler
dun gördum o oteli fakat sızın şirketınızle ilgili 12 sayfa şikayet var..
tedırgın olduk eşimle,bır çok kişi farklı farklı aksılık yasamış gecen sene.

birde hesap konusnda yardımcı olurmusunuz??
hersey dahil 59 tl dıyor sitenızde Queen Elizabeth Hotel& Spa Otel'i için
örneğın temmuzun 1 den itibaren 1 hafta olarak 59 tlden mı hesaplamıyor??yoksaaaa temmuz fiyatlarından hesaplanıp üzerinden %15 ıNDıRıM mi oluyor??? bu 59 tl ne onu anlamadım suankı fıyatm?
fisfisfis

Merhaba m.joYy
Şikayet sitelerinde bütün acentalarla ilgili şikayetler okuyabilirsiniz. En çok bilinen, tercih edilen acentanın adını da yazdığınızda benzer şikayetler okuyabilirsiniz.

Queen Elizabeth Hotel& Spa için 59.90 tllik fiyat 26.02.2010 ile 22.04.2010 tarihleri arasındaki nakit fiyatlarınızdır.
28.06.2010 ile 14.07.2010 tarihleri arasındaki 2 kişilik odada kişi başı fiyatınız nakit olarak 122,85 TL.

Fiyat tablosuna tıkladığınız zaman gideceğiniz tarih aralığını seçmeniz gerekmektedir.

Queen Elizabeth Hotel & Spa | Queen Elizabeth Hotel & Spa Kemer | Queen Elizabeth Hotel & Spa

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

10-20 ağustos arası 2-3 aile tatile gitmek istiyoruz
antalyada önerebileceğiniz bebeklerle rahat edebileceğimiz aile otellerini tavsiye edebilirmisiniz
fiyar kişi başı maksimum 100 ytl olsun..
ilginize teşekkürlere

amara wing kemerde 2009 ağustos ayında bir hafta tatil yaptık alan küçük ama insanları çok çok iyi hizmet anlayışı çok kaliteli çalışan herkez güleryüzlü ve ilgi alaka onnumara insana özel olduğunu hissettiriyor ala carte restorantları on numara çok leziz yemekler yapılıyor buyaz kısmetse gene oradayız tavsiye ederim ilgiden bunalabilirsiniz:)

10-20 ağustos arası 2-3 aile tatile gitmek istiyoruz
antalyada önerebileceğiniz bebeklerle rahat edebileceğimiz aile otellerini tavsiye edebilirmisiniz
fiyar kişi başı maksimum 100 ytl olsun..
ilginize teşekkürlere

cnm kesinlikle amara wing kemer diyorum bebeğim 8 aylıkken gittik öncede lara titanic otele gitmiştik otel konum olarak süper ama hizmet sıfır amara tam çocuklu ailelerin yeri zaten gidersen anlayacaksın .bide konumunun çok büyük olmaması bebek kucaktaysa eğer iyi oluyor bide kremlin palace veya topkapı palace tavsiye edebilirim.

Kesinlikle Sorgun Voyage (Side) şiddetle öneriyorum....Böyle otel yok bence...Ets 'nin kendi oteli..Hizmet kalitesi mükemmel...Birsürü alacarte restaurant var ve hepsi ücretsiz! Ve bu restorantlarda yemek yemek bir harika çünkü hepsi çok kaliteli ve özel...Doğası mükemmel...heryer yemyeşil...Bence en önemliside otelde yabancı nüfusu özellikle rus yok denecek kadaar az genelde türk müşteriler yoğunlukta ve alman...Buda kendinizi çok iyi hissettiriyor....Bence bir araştırın ve mutlaka gidin gözüm kapalı öneririm...

X