aman dikkkkkat annişler

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
1.281
3
42
Muskat (Hint Cevizi) yüzden kullanırken dikkatli olmak lazım, afrika ve hindistanda keyif verici madde olarak kullanılıyormuş ve

aşırı kullanım halisünasyon görmelere sebep oluyormuş o yüzden bebeği rahatlatıyor diye sürekli vermeyelim lütfen günde en fazla 2 kez.veya hiç ben artık hiç vermicem çünkü bi dün verdim bide sabah verdim ertuğ kucagımdan inmedi ve sürekli aglıyo şimdi zor susturdum aman annişler dikkat edin.iyiki araştrmış görümcem canım ya dün o almıştı bugün bu msj gönderdi,:nazar:

kızlar zaten ne varsa bebeğimiz için yararlı herşey anne sütünde var.boşuna demiyolar ilk 6 ay sadece anne sütü.böyle şeylere bebeklerinizi alıştırmayın.gazda bi süreçtir geçecek onada bünyeleri alışıyo zaten.siz yediklerinize dikkat edin bebeklerinize gaz geçmemiş olur.şahsen ben hiç böyle şeyler kulalanmam

bende muskat vermıstım ama kesınlıkle tavsıye etmıyorum.gazı cıkcak dıye bu sefer cocuk yarım saat karın agrısı cekıyordu bende anlamıyordum tabı.tv de bıle unluler soyluyor hıc bırsey vermeyın sıcak havlu koyun karnına .bende sımdı oyle yapıyorum ve sorun yasamıyorum .

X