Amacı ne olabilir?

denizdurakkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
1
0
25
Eski sevgilimle ilişkim 3 sene sürdü, yaklaşık 2 ay önce ayrıldık ama daha öncesinden toksitleşmeye başlamıştı yani yaklaşık 3 ay hiç doğru düzgün iletişimimiz olmadı, tamamen ayrıldıktan 2 hafta sonra başkasıyla sevgili olmaya başladı ama hâlâ takipleşiyoruz, fotoğraflarımı beğeniyor story izlenmelerinde hep o üst sırada. kızla sürekli story atıyor kalbim ağrıyor gibi hissediyorum çünkü ben hâlâ bir şeyler hissediyorum maalesef.. hâlâ fotoğraf beğenmekteki amacı ne olabilir? + sevgilisi bana çok benziyor saçları, yüzü, fiziği.. kafamda mı kuruyorum bilmiyorum ama bu kadar tesadüf garip değil mi

Adamın beğendiği belli bir tarz vardır, hep benzer kızlarla sevgili oluyor olabilir. Çok erkek var böyle. Sizi unutamadığından değil kendisi öyle beğendiğinden. Unutamasa yeni sevgili yapmazdı diye düşünüyorum. Belli ki size düşman da olmadığı için takipten çıkarmamış. Medeni bir davranış.

Toksik hanımefendi
Toksiti oksitlenmeden bagladiniz galiba, yanlış.

Ayrıca konunun doğum sonrasıyla ne ilgiisi var sevgilinizden evladınız mi oldu ?

Mesela Zerrin tekindor
Ayşen Nur Yengi
Zuhal Olcay
Birbirlerine benzeyen kadınları seçen Haluk bilginer

Bi şekilde sürdürememişsiniz o da yeni bir ilişkiye başlamış ama 3 yılda az değil ve bildiği eski sevgilisini de arada bir yoklayıp kendini unutturmuyor. Olurda bu ilişki sürmezse sizi tekrar deniyebilir. E irtibatta olunca dönüş yapması daha kolay olacaktır. Eğer herşey iyi giderse de sizinle dostane ilişki içinde olan medeni eski sevgili olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…