Ama ben saçımı boyatmak istiyorum artık.

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
kızlar benim saclarım kestane kızıldır genelde. severim ve yakısır da. orjinal renk koyu kahve. resimdeki gibi. hamile kalırsam ugrasmayım diye sacımı yazdan kendi rengine boyattım. cunku hamile olunca boyatamam, iki renkli cirkin durmasın diye. e hamilelik, emzirme derkn neredeyse 2 sene eder bu. ve ben bu renkten acayip sıkıldım. gene kızıla boyatmak istiyorum ama hrkes hamileyken kesinlkle boyatılmaz vs diyor.
intrnetten arattırdım. 3,5 aylıktan sonra izin veriliyormus diyor bazı siteler. sizinbildiginiz, doktorunuzla konustugunuz ne?

benim dr.umda 4.aydan sonra bitkisel boyayla boyayabilirsin dedi ama ben piyasada %100 bitkisel boya olduğuna inanmıyorumm olsa bile yaptırmak istemiyorumm.
bende çok sıkıldımm ama dayanacağım , ayrıca doğum yaptıktan sonra boyatabilirsin diye biliyorum...

Valla ben dayanamadım boyadım arkadaşlar.....Doktoruma sordum Lorealin bitkisel boyasını önerdi bende aldım evde kendim uyguladım......Çok araştırdım zaten normal boyanın bile kanıtlanmış bir yan etkisi yok....Ama yinede bekledim 4 aylık olunca evde çok bekletme yapmadan kendim uyguladım....Bitkisel olduğu için zaten uygulama yaparkende gözlerim falan yanmadı .....Yinede doktorunuza sormadan uygulamayın derim....

ben hamileydim ve 2 kere boyattım hiçbirşekilde bir sorun olmadı cocugum allaha şükür saglıklı dogdu bir sorun yok

ay arkadaşım yaa valla nediyeceğimi bilmiyorum....

o kadar bebek istiyonuz o kadar uğraşıyyrouz sonrada saçım diyosunuz yaaa...hayret bişi..

biz insan oğulları hep böyleyiz galiba.....istediğimiz bişiyi elde ettikmi tamam bitiyor..neler çekdiğimizi unutu veriyoruz..

aman şu söylediklerimi yanlış anlamayın ben sadece ortaya konuştum....

ben de doktoruma sordum, çok istiyorsan boyat dedi, e tabii içime sinmedi, boyatabilirsin bir sakıncası yok diyemedi doktorum, demek çok da güvenilir bişey değil saç boyatmak, neyse bebişlerimiz için biraz daha sıkacaz dişimizi

Benim hamileliğim kısa sürdü ve istesemde boyatamam eşim izin vermez çilek kırmızısı yapacağım dedim de evi başıma yıkacaktı valla.Bekarken ne güzel boyatıyordum yaaa :KK70::KK70::KK70:

ah be kızlar tek derdiniz bu olsun..bu kadar bebek için uğraşıp dururken neleri dert ediyosunuz..doğumdan sonra boyatırsınız..ben hamiş kalsam deil saç boyatmak saçlarımı kestirmem bile..ne olmuş yani altı üstü 9 ay sıkıverin dişinizi...

sorma canım o dert bendede var. benim kaşlarım sarı gibi saçlarım koyu kumral. sinir oluyorum bu uyumsuzluğa. röfle yapınca bana çok yakışıo. ama hamiş kalırsam diye. kendi saçıma boyattım. herkes eski saçın daha güzeldi deyince uyuz oluyom. bide kıyafetlerimi röfle rengine göre hep koyu almıştım onlar da böyle iken hiç yakışmıyo .gardrobumu yenilemek zorunda kaldım .ben hamile kaldığımde dr.um kesinlikle boyama demişti saçta çok kılcal damarlar olduğunu ve burdan daha çok emildiğini bitkisel boya ile boyayabileceğimi şöylemişti. artık napalım gülü seven dikenine katlanır.

heheh bende yeni boaydım belki hamişkalırım boyatamam sonra diye .Kırmızı kafa oldum :roflol::roflol:

X