Alyans tercihi

zeynones

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
17.656
31.593
Arkadaslar, inşallah pazar günü 8 yıllık sevdigim insanla hayatimizi birlestirmek üzere ilk adimi atip ailelerimiz tanışıp isteme olacak. Babam da verir inşallah
tabi hemen önümüzdeki günler icinde de söz hazirliklari olacak. O acidan simdiden sizlere de sorayim dedim.
bem normalde sari ve sade olan alyans modellerini seviyorum.
ancak annem beyaz altinin saridan daha hos durdugunu söyledi. Beyaz altin kendi arasinda söz yüzüğü takmis gibi duruyor gibi geliyor bana :/
Bir de sevgilimin ki de gümüş olacagi icin annem ikinizinki de beyaz olsa daha hos olur diyor.
Sevgilim kararsizliklarimdan yoruldugu için onum basini agritmadan kk çözer bu isi dedim :KK70:
emin degilim Yani sari alirsam da cok gösterirse sonradan pisman olmak istemiyorum. Çünkü hayayim boyunca sadece o yüzük olsun istiyorum.
normalde spor giyinen taki hic takmayan biriyim o acidan parmagimdaki yüzüğü sevgilimle hic hayal edemiyoruz :))

Arkadaslar, inşallah pazar günü 8 yıllık sevdigim insanla hayatimizi birlestirmek üzere ilk adimi atip ailelerimiz tanışıp isteme olacak. Babam da verir inşallah
tabi hemen önümüzdeki günler icinde de söz hazirliklari olacak. O acidan simdiden sizlere de sorayim dedim.
bem normalde sari ve sade olan alyans modellerini seviyorum.
ancak annem beyaz altinin saridan daha hos durdugunu söyledi. Beyaz altin kendi arasinda söz yüzüğü takmis gibi duruyor gibi geliyor bana :/
Bir de sevgilimin ki de gümüş olacagi icin annem ikinizinki de beyaz olsa daha hos olur diyor.
Sevgilim kararsizliklarimdan yoruldugu için onum basini agritmadan kk çözer bu isi dedim :KK70:
emin degilim Yani sari alirsam da cok gösterirse sonradan pisman olmak istemiyorum. Çünkü hayayim boyunca sadece o yüzük olsun istiyorum.
normalde spor giyinen taki hic takmayan biriyim o acidan parmagimdaki yüzüğü sevgilimle hic hayal edemiyoruz :))

İki renkten oluşan alyanslar var onları tercih edebilirsiniz.Böylece herkesin istediği olur.Benim alyansım öyle mesela iki renk .Oldukça şık duruyor.Bu arada alyans seçiminizde müstakbel eş adayınız ile ikinizin takabileceği tarzda ortak zevkte olsun.Annenizin yada başaklarının fikirlerine takılmayın.Özelliklede sizin beğenerek almanız çok çnemli.Şimdiden hayırlı olsun.Benim ki şöyle bir model ..Sizde bu tarzlara bakın

alyans-eros-pirlanta-8-1.jpg

İki renkten oluşan alyanslar var onları tercih edebilirsiniz.Böylece herkesin istediği olur.Benim alyansım öyle mesela iki renk .Oldukça şık duruyor.Bu arada alyans seçiminizde müstakbel eş adayınız ile ikinizin takabileceği tarzda ortak zevkte olsun.Annenizin yada başaklarının fikirlerine takılmayın.Özelliklede sizin beğenerek almanız çok çnemli.Şimdiden hayırlı olsun.Benim ki şöyle bir model ..Sizde bu tarzlara bakın

Gayet hismus sizinki de.. Benim de az cok buna benzer bir zevkim var :) nisanlim, annem de genelde ayni seyleri begenirler. Bir de almaya sevgilimle ikimiz gidecek olunca ister istemez 26 yıllık evli bir hanimdan tavsiyeler almak istiyor insan :KK66:
Teşekkür ederim..

Benim alyansıma çok benziyor Can'ım ben gülaylardan aldım çok güzel çok beğeniyorum alyansımı böyle biley tercih edebilirsin :) hayırlı olsun

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 665
Hangisi sizce kizlar? Yakinda soz olucak ins allah nasip ederse

Eklentiler

• Screenshot_20171003-024148.png
    Screenshot_20171003-024148.png
    104,9 KB · Görüntüleme: 313
Sizce hangisi kizlar ?

Eklentiler

• Screenshot_20171003-024148.png
    Screenshot_20171003-024148.png
    104,9 KB · Görüntüleme: 219
Sizce hangisi kizlar ?
Canım bence bu biraz fazla kalın seni sürekli kullanımda rahatsız edebilir...Gerçi ben klasik alyansçıyım ama modelli bile olsa biraz daha ince ve taşsız seçmeni öneririm...tabi bu kendi fikrim...Umarım içine sinen modeli bulur ve bir ömür takarsın

X