alttan muayne oldum nokta nokta kan var çamaşırımda

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kızar bu gün alttan muayne olduum biraz doktor eliyle kontrolederken azcık cnm acıdı snr çamaşırımda noktadan büyük olmaya üç nokta kan gibi kirli bişi geldi gebelik şüphem var acaba kızlarrr yokmu dersiniz:KK43:

kızar bu gün alttan muayne olduum biraz doktor eliyle kontrolederken azcık cnm acıdı snr çamaşırımda noktadan büyük olmaya üç nokta kan gibi kirli bişi geldi gebelik şüphem var acaba kızlarrr yokmu dersiniz:KK43:
cnm 3 günüm geçti diosun ama neden hala test yapmıosunnnn :uhm: inşallah hamilesindir cnm :Saruboceq: madem dr.a gittin bide tahlil yaptırsaydın yaa benneyaptımki

kendini uzme zaten testini yaptirmissin varsa yarin belli olucaktir seni anliyorum bende olsaydim korkardim ama iyi seyler dusun

şekerim canım neden izin vedin muayene etmesine yaaa
kan sonucunu bekleyemedimi... ay ne biçim dr muş o ya... sen yinede üzme kendini, inşallah bişey yoktur ve bhgc süper çıkar tatlım. inşallah hamişsindir

şekerim canım neden izin vedin muayene etmesine yaaa
kan sonucunu bekleyemedimi... ay ne biçim dr muş o ya... sen yinede üzme kendini, inşallah bişey yoktur ve bhgc süper çıkar tatlım. inşallah hamişsindir

ayyy cnm inşallah öle aletlerle fln diil be cnm eliyle baktı bilmiyom kafam çok karışık inşallah vardır

Merhaba şeker pembe umarım hamilesindir,,,artık doktorlar işlerinde uzman oldukları için alttan muayene etselerde rahime ve bebeğe zarar vermiyolar ,,,eğer doktora hamile olma ihtimalini belirttiysen zaten dikkatli muayenesini yapmıştır üzülüpte stres yapmayın,,,yarın güzel sonuç almanız dileğiyle,,,

öncelikle evde test yapıp daha sonra kan yaptırsaydın daha iyi olurdu gibime geliyor.hem nasıl bi dr ne için elle alttan bakar ve elle bakınca neyi ne kadar anlar şüpheli .

öncelikle evde test yapıp daha sonra kan yaptırsaydın daha iyi olurdu gibime geliyor.hem nasıl bi dr ne için elle alttan bakar ve elle bakınca neyi ne kadar anlar şüpheli .

yok hani hiç uraşmayıp bikerede haledelim dedik
kan verdim bakalım varmı yokmu bilmiuom yarın örencem dua et bana

X