Alttan muayene

ArzuG1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
87
35
29
Kızlar çocuk istiyorum gidip kontrol olmak istiyorum ama alttan muayane olamıyorum kaç kere denediysem olmadı ağrı oluyo gibi oluyo doktor o aleti sokunca. Uyuşturucu krem var elimde onu sürüp gitsem acaba nasıl olur. Yada anestezi ile bakılıyormuş diyolar fikriniz varmı

Kızlar çocuk istiyorum gidip kontrol olmak istiyorum ama alttan muayane olamıyorum kaç kere denediysem olmadı ağrı oluyo gibi oluyo doktor o aleti sokunca. Uyuşturucu krem var elimde onu sürüp gitsem acaba nasıl olur. Yada anestezi ile bakılıyormuş diyolar fikriniz varmı
bunda korkulacak birsey yok ki hiç hissetmiyorsun bile

Devlet hastanesinde onun için anestezi yapmazlar devlette belki ama pek sanmıyorum. Anestezi çok ağır çünkü sadece muayene için yapacaklarını sanmıyorum. Onun dışında uyuşturucu krem olabilir lakin benim anlamadığım bir şey var özür dileyerek soruyorum fakat eşinizle nasıl beraber oluyorsunuz? Muayene ettikleri alet çok daha ince çünkü

Devlet hastanesinde onun için anestezi yapmazlar devlette belki ama pek sanmıyorum. Anestezi çok ağır çünkü sadece muayene için yapacaklarını sanmıyorum. Onun dışında uyuşturucu krem olabilir lakin benim anlamadığım bir şey var özür dileyerek soruyorum fakat eşinizle nasıl beraber oluyorsunuz? Muayene ettikleri alet çok daha ince çünkü
Onda bir sıkıntı olmuyor asla ama o aleti bi anda pat diye sokup açmaya çalışınca aşırı bir acı duyuyorum. Belkide panikten kaynaklı çok kasıyorum kendimi. Ama ilişkide öyle bir durum olmuyor 😅

Canım çok tatlıdır annem ablamda aşırı korkuyorlar alttan bakılmasından onlardan etkilenip bende ilk gittiğimde çok korkmuştum bacaklarım titremişti doktor rahat ol dedi ve işlemi yaptı hiç acımadı ağrı olmadı valla rahat ol bence kadınız bugün yaptırmasan yarın yaptıracaksın kaçış yok

O makina için anestezi yapmazlar ee siz sipekulumdan bu kadar korkuyorsanız hamile kalınca doğum yaklaşırken yapılan çatı muayenesine nasıl dayanacaksınız biraz dirayetli olmalısınız.

X