ALTTAN MUAYENE NASIL BİRŞEY

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
652
180
23
Kızlar bir yıldır çocuğum olmadı hiç gebe kalamadım yarın için randevu aldım bugün adetimin 2. Günü çok heycanlıyım acıyormu nasıl oluyor. Nasıl yapıyorlar bir bilgi verin nolur

yoo acımıyor 🙄 ilk aleti sokarken hissediyorsunuz sonra ben hissetmedim de. alttan soyunup sedyeye uzanıyorsunuz işte. bacaklarınızı toplayıp bekliyorsunuz 😂 alışana kadar geriliyorsunuz. benim 3.muayenemde doktorum “oo artık profesyonel oldun” demişti 😂😂😂 ağrı yok ama o konuda içiniz rahat olsun 🥰 ki doktor da oranıza bakmıyor. üzerinize örtü örtülüyor doktor da ekrana bakıyor.

Aynen acı olmuyor ilk sokarken hissediyorsun ve kısa sürüyor en fazla 2 dakika sürüyor yani benim muayenelerimde öyle oldu oturup açıp hazır olduğunda doktor gelip sokuyor gözü ekranda oluyor hiç bakmıyor

Hiç kasma kendini zaten jel sürüyorlar fıjt diye giriyor ne ara girdi anlamıyorsun bile. 😄 Sonrasında da kasma kendini zaten mks 3 dk falan bakar hiç acı ağrı sızı olmuyor sıfır...

Jel sürüyorlar alete zaten hissetmiyorsunuz :)) ben ilk gittiğimde utandım 2-3-4 defa daha gitmiştim alışmıştım aslında diyelim. 5. De karından bakacaktı ki ben alttan soyunmuştm duymadım karından bakacağını söylemiş halbuki 🤣 baya bir gülüşmüştük doktorumla 🤣🤣

yoo acımıyor 🙄 ilk aleti sokarken hissediyorsunuz sonra ben hissetmedim de. alttan soyunup sedyeye uzanıyorsunuz işte. bacaklarınızı toplayıp bekliyorsunuz 😂 alışana kadar geriliyorsunuz. benim 3.muayenemde doktorum “oo artık profesyonel oldun” demişti 😂😂😂 ağrı yok ama o konuda içiniz rahat olsun 🥰 ki doktor da oranıza bakmıyor. üzerinize örtü örtülüyor doktor da ekrana bakıyor.
Çok heycanlıyım bildiğin gibi değil yani. Adet olunca hemen randevu aldım bakalım hayırlısı ne çıkacak merak ediyorum 1 yıldır gebe kalamadım

peki kan testi isterse kaç tüp kan alıyorlar ve sonuçlar kaç günde çıkıyor bilgin var mı
değişiyor ya. bebek tedavisi için gittiğiöde benden 3 tüp alınmıştı, bir de idrar tahlili. ben özel hastanede yaptırdığım için 1.5 saat sonra sonuclar çıkmıştı. devlet hastanesinde ne kadar sürede çıkar hiç bilmiyorum 🥲

değişiyor ya. bebek tedavisi için gittiğiöde benden 3 tüp alınmıştı, bir de idrar tahlili. ben özel hastanede yaptırdığım için 1.5 saat sonra sonuclar çıkmıştı. devlet hastanesinde ne kadar sürede çıkar hiç bilmiyorum 🥲
[/QUOTE
Bende özel kliniğe gidiyorum bakalım. Dua rt bana aklım çıkıyor

X