Altıncıcadde.com Hakkında

ne_o

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2012
14
1
Herkese merhaba,

Başıma gelen bir şeyi sizlerle paylaşmak istedim.

Altıncıcadde.com sitesi sayfasında sattığı ürünlerde insanları yanıltıyor. İndirim diye gösterdikleri ürünlerde; fiyatı fazla gösterip normal satış fiyatını indirim gibi gösteriyorlar. Çeyiz alışverişinde olduğum şu dönemde aşağı yukarı her markadaki fiyatları biliyorum ve yazdıklarıyla alakaları yok. Bende üyeliğimi iptal ettim. Sonra Facebook sayfalarından da yorum yazdım. Cevap vermelerini beklerken, yorumumu silip beni engellediklerini fark ettim. Ben onlara acemi diyorum.

Sizleri de sadece uyarmak ve bilgilendirmek istedim.

çoğu sitede aynı canım :) trendyolla markafoniden hiç beklemezdim ama hep aynı hataya düşüyoruz... hep indirim sanıyorum alıyorum mağazaya bi gidiyorum aynı sey benim aldığım fiyata. zaten genelde mağazalar indirime girdiğinde oralarda indirim yapıyor.

paylaşımın gayet güzel canım fiyatları şişirip sonra indirim diye satmaya ve insanları kandırmaya çalışıyolar.gerçekten indirim olmayan ürünleri almayalımki anlasınlar hatalarını.bide en çok duyduğum şey olmayan ürünleri satmaları.önce satıp sonra ya kargoları 1 aysonra yada stokta yok diye sallıyolarmış.

X