Altin biriktirelim

Aa super. Peki dresuvari aldiginda ceyrek altin ne kadardi canim hatirlayabilir misin?

Vay be 2 cocukla bunlari nasil yapacaksin ama biri buyuktu senin yapabilirsin cok yorulmazsan eger
Yemek mecbur yapacağım . Evi süpürme işini de ben yapamazsam robot yapar . Dolabi da canim isterse bitiririm bence . Böyle yazınca baya kolay geldi . Çocuklarla iş yapmak zor ya

Süper olmus senin için çok iyi denk gelmiş. Sanki içten içe bebeler tiyatroya gitmese mi diyosun ki .

Çocukların et yemesine ben de dikkat etmeye calisiyorum canim önemli dergin gibi. Dışarı çıkınca biz mecburen dışarı da yiyoruz. Büyükşehir olunca eve dönene kadar geç olabiliyor çünkü. Hijyen kısmı bence en güvendiğin yerde bile sıkıntı. Denetimdeydim ben ilk göreve başladığımda bu gözler neler neler gördü . Allaha emanet diyorum ben artık.

Haftasonu icinde biraz sarma yapragi ve lahanam vardi onlari sarmam lazim
Birde cocuklar yemezde kendimize kapuska yapmam gerek yoksa lahanalar curuyecek
Buzlugunda yer varsa lahanayı koyabilirsin canim. Tamamını saracaksan bütün olarak koyup sonrasında çözündurup başlamadan sarabilirsin çok güzel oluyor. Yaprakları haşlayıp koyabilirsin. Kapuskalik doğrayıp koyabilirsin. Eğer bebeler sarımsaklı yoğurt seviyorsa belki kapuskayi onunla yedirebilirsin.

Benim büyük pişmiş havuç yemiyor bu sene koymuyorum o yüzden. Afiyet olsun canim bence menü güzel.

Aa super. Peki dresuvari aldiginda ceyrek altin ne kadardi canim hatirlayabilir misin?

Vay be 2 cocukla bunlari nasil yapacaksin ama biri buyuktu senin yapabilirsin cok yorulmazsan eger
Onu hiç hatırlamıyorum işte cnm
Aslında beklesem dresuarıda belki biraz daha yüksek rakamlara satabilirdim
Ama beklemek istemedim
Direk nakite çevireyim dedim

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Dün akşam üzeri eş kişisi beni çok sinirlendirdi dünden beri atarlıyım
Bu hafta onun için hiç kolay geçmeyecek, bunu şimdiden söyleyebilirim

Evde 23 dolarım vardı onunda bildiği.
13 dolarını annem vermişti.
10 dolarınıda kendi vermişti.
Sabah giderken eline verdim.
Bunu akşama 30’a tamamla getir. Bankaya yatıracağım dedim

Bu arada dün itibariyle kendi kredi kartımı zorunlu haller haricinde hiç kullanmamaya karar verdim.
En kısa sürede borcunu tamamıyla yatırıp kapatmam lazım
Bundan sonra ne eksik varsa akşam o gelmeden liste atacağım alıp gelsin.

Ve ondan 1 alıyorsam artık 10 alacağım
Acıma devri bitti
Şimdi o düşünsün

Günaydın sempatikcim sakin ol
Enişte ne yaptın sen böyle

Ben geldim 🖐. Hedeflerimin %80 'ni yaptım. Ilk önce yemekleri yaptım. Sonra çocukların dolaptan kuculenleri ayırsın. Kırtasiye kısmı kaldı küçük bırakmıyor çünkü. Şimdi minik uyudu kalkınca evibsupurucem. Sizler ne yaptınız?

Günaydın millet 🖐. Gerçi bana Gunaydin olalı baya oldu 6 dan beri ayaktayım. Baya iş hallettim ama . Dün yapamadığım süpürüp toz alma işini bitirdim. Yemek yaptım. Bugünkü menü kuru fasulye ve pilav. Belki fikir olur diye yazdım.

Yemek mecbur yapacağım . Evi süpürme işini de ben yapamazsam robot yapar . Dolabi da canim isterse bitiririm bence . Böyle yazınca baya kolay geldi . Çocuklarla iş yapmak zor ya
Evet cok zor ben evde kalacaklari gun aksamdan yapip rahat ediyorum artik ogrendim
Süper olmus senin için çok iyi denk gelmiş. Sanki içten içe bebeler tiyatroya gitmese mi diyosun ki .
Yok ben onlarla vakit gecirmekten keyif aliyorum canim evet zor bazen sinirleniyorum ama yapacak bir sey yok gulu seven dikenine katlanir
Yaaa neler gordun canim anlatsana biraz
Baktim bozulmamis saracagim ama artik ne zaman olur bilemiyorum. Buzluktada yer yok
Benim büyük pişmiş havuç yemiyor bu sene koymuyorum o yüzden. Afiyet olsun canim bence menü güzel.
Sagol canim seninkiyle ayni gibi
Şimdiden ellerine sağlık canim. Yumurtalı makarna nasil bişey?
Ben de ilk kez yapacagim canim arkadaismdan duydum makarnayi yapiyosun salcali yumurtayi yapip makarnayi icine atiyosun galiba tarifinr bakip yapicam
Onu hiç hatırlamıyorum işte cnm
Aslında beklesem dresuarıda belki biraz daha yüksek rakamlara satabilirdim
Ama beklemek istemedim
Direk nakite çevireyim dedim
Iyi yapmissin Allah bereket versin

Günaydın sempatikcim sakin ol
Enişte ne yaptın sen böyle

Ben dun bebelerle ilgilendim bugunde esim izin aldi onunla ilgileniyorum
Cok guzel menu benim dun yaptiklarim bitmedi bu aksam onlari bitiririz

Hayırlı geceler kızlar
Bugün yine soluğu annemde aldık
Bu gece burada kalacağız
Pazar akşamından beri atarlıyım zorunlu haller dışında konuşmuyorum eş kişisiyle
O konuşmaya çalışıyor hiç yüz vermiyorum

Dün çeyreği alıp getirmiş masaya koydu
Bende hiç konuşmadan aldım kaldırdım
Dolarları sormadım bugün getirip vermezse sorarım diye düşünmüştüm

Bugün de annemde elime bir zarf verdi
Epeyi açmadım. Dolarları tümledi sandım.
Bir kaç saat sonra açıp baktım nakit 1400 TL vardı
Kısa günün karı

Bugünde dolarları soramadım anlayacağınız
Artık yarında getirmezse sorarım nerde benim dolarlar diye

Sordun mu canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…