altin bilezikler(yardim lutfen)

AsiMavi

♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
3.301
20
kizlar benim altin bileziklerim takip cikardikca yamuldu sekli bozuldu koluma biraz dar geldigi icin.acaba kuyumcuya gotursem sekillerini duzeltirler mi?birde rengi ilk aldigim gibi sari degil.renginide acarlarmi.bilgisi olan varsa lutfen yardimci olsun tsk

sagol gurbikcim.yardimin icin

kizlarrr baska kimse yok mu fikri olan

rengini açıyorlarmı bilmem ama şeklini 2 dk da düzeltiyorlar canım bende götürmüştüm bikere düzelttirmeye.

canim bileziklerini camasir deterjani ile yika.göreceksin piril piril olacak,kimiside bulasik makinasina koyuyor,o zamanda piril piril oluyormus....

sigara külü ya da diş macunuda çok güzel parlatıyor aynı zamanda kuyumcuya götürdüğünüz zaman 2 işlemide 5 dk da yaparlar güzelim

kuyumcular 2 dk. atolyeye gönderırler atolyede önce şekli duzeltılır sonra dezenfekte suyuna batırlır yıkanır buharda kurutulur 5dk. verirler aldığın kuyumcu ücretsız yapar

kuyumcular 2 dk. atolyeye gönderırler atolyede önce şekli duzeltılır sonra dezenfekte suyuna batırlır yıkanır buharda kurutulur 5dk. verirler aldığın kuyumcu ücretsız yapar

canim ya alinan kuyumcuyu bilmiyorum.malesef.baska kuyumcuya gotursem ne kadar ucret alirki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…