Almanyadan trye evlendim, arkadas ariyorum

istanbulun neresi ama ben bekarım tabiii 26 yaşındayım ama dogru düzgün arkadaşım yok

Bende cok duygusal olurdum hamileyken :)
anliyorum sein. Benim de kimsem yokdu o zamanda.
Cikabiliyorsan dikis kursuna felan katil orda arkadas edinirsin belki
Tek basima fazla cikmiyorum insanlar cok bakiyor kotu anlamda bakanlar da oluyor malesef burdan sizlerle konusurum artik bende

dogru dıyorsun bende kac kere konu actım cvp verıyolar bıdaha gorunmuyolar...
Ben uzun sureli hep dertlesebilecegim birbirimize gidip gelebilecegimiz dostluklar ariyorum bir tane vardi o da ben tasindim daha da gorusemedik baska sehirlerdeydik hep ondan da oluyor

Ben uzun sureli hep dertlesebilecegim birbirimize gidip gelebilecegimiz dostluklar ariyorum bir tane vardi o da ben tasindim daha da gorusemedik baska sehirlerdeydik hep ondan da oluyor
sen hangı sehırdendın

istanbul ümraniye çalışıyorumda fazla gelemedim kusura bakmayın canlar :)

nasılsın canım ogluş çokmu ugraştırıyo seni skype varsa ekleşelim ordan da konuşabiliriz

nasılsın canım ogluş çokmu ugraştırıyo seni skype varsa ekleşelim ordan da konuşabiliriz

slm cnım ıyıyım sagol sen nasılsın..beımde mısafırım gelıcek hazırlık yapıyorum..cnım skypem yok nurda konusabılırız..

slm cnım ıyıyım sagol sen nasılsın..beımde mısafırım gelıcek hazırlık yapıyorum..cnım skypem yok nurda konusabılırız..

iyiyim çok şükür canım anladım kolay gelsin o zaman sana canım :) bol bereketli akşamlar hayırlısı o zaman geldigim gordugum zaman cvp veririm balım sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…