Almanyada endeskop yüz germe amaliyati olan varmii ???l

canim almanyada o ameliyat cok pahalli, o yüzden ben yaptirani duymadim daha, genelde Trde yaptiriyorlar, sen almanyada mi olmayi düsünüyorsun?

canim almanyada o ameliyat cok pahalli, o yüzden ben yaptirani duymadim daha, genelde Trde yaptiriyorlar, sen almanyada mi olmayi düsünüyorsun?
Belki almanyada yaptiran memnun olan varsa bende burda olurum sorun felan cikarsa gitmesi daha kolay olur diye dusundum ,ama burda tafsiye edmoyorlar bide evet cokk pahali ,Buyuk ihtimal tr de yaptircam artik hayirlisii ..

Bence de Türkiye'de yaptırın kesinlikle....Estetik cerrahi konusunda buradaki doktorlarımız çok başarılı, başka topiklerde de okuduğum kadarıyla Almanya'da burun estetiği yaptıranlar vardı mesela ama sonuçtan memnun değillerdi....

türkiyede yapsan daha uygun olur. hem almanyadaki doktorlari biliyorsun. istedigin gibi yapmiyorlar.yok bu sana olmaz böyle yakismaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…