Almanyada endeskop yüz germe amaliyati olan varmii ???l

canim almanyada o ameliyat cok pahalli, o yüzden ben yaptirani duymadim daha, genelde Trde yaptiriyorlar, sen almanyada mi olmayi düsünüyorsun?

canim almanyada o ameliyat cok pahalli, o yüzden ben yaptirani duymadim daha, genelde Trde yaptiriyorlar, sen almanyada mi olmayi düsünüyorsun?
Belki almanyada yaptiran memnun olan varsa bende burda olurum sorun felan cikarsa gitmesi daha kolay olur diye dusundum ,ama burda tafsiye edmoyorlar bide evet cokk pahali ,Buyuk ihtimal tr de yaptircam artik hayirlisii ..

Bence de Türkiye'de yaptırın kesinlikle....Estetik cerrahi konusunda buradaki doktorlarımız çok başarılı, başka topiklerde de okuduğum kadarıyla Almanya'da burun estetiği yaptıranlar vardı mesela ama sonuçtan memnun değillerdi....

Bence de Türkiye'de yaptırın kesinlikle....Estetik cerrahi konusunda buradaki doktorlarımız çok başarılı, başka topiklerde de okuduğum kadarıyla Almanya'da burun estetiği yaptıranlar vardı mesela ama sonuçtan memnun değillerdi....[/QUOT. Kesinlikle dogru türk doktorlamis bu konunalrda uzman bende tr yaptircam kesin kararimi verdim nasip olursa insh .bi sorum olacakti benim göz altarimda cevresinde kirisikliar var beni cokk rahatsiz ediyor endezkopla bunlarda gidermi göz kapagimda düstu son alti ayda en cok göz cevresi icin istiyorum yani kirisiklarada faydasi varmi ceval icin simdiden tskler.

Bence de Türkiye'de yaptırın kesinlikle....Estetik cerrahi konusunda buradaki doktorlarımız çok başarılı, başka topiklerde de okuduğum kadarıyla Almanya'da burun estetiği yaptıranlar vardı mesela ama sonuçtan memnun değillerdi....[/QUOT.

Kesinlikle dogru türk doktorlamis bu konunalrda uzman bende tr yaptircam kesin kararimi verdim nasip olursa insh .bi sorum olacakti benim göz altarimda cevresinde kirisikliar var beni cokk rahatsiz ediyor endezkopla bunlarda gidermi göz kapagimda düstu son alti ayda en cok göz cevresi icin istiyorum yani kirisiklarada faydasi varmi ceval icin simdiden tskler.

Endeskopik yüz germe de zaten gözaltını da yapması gerekiyor. Bu işlemle kırışıklıklar büyük oranda açılıyor. Ben zaten foto koyduğum zaman çok yakından çekilen bir pozum vardı, özellikle onu koydum ki ameliyatın kırışıklıklar üzerindeki etkisi görülsün diye. Göz kapağı ameliyatına ben son anda karar vermiştim ve çok isabetli bir karar oldu. Gerçekten göz kapağı ameliyatından çok memnun kaldım tavsiye ederim. Yüzle birlikte göz kapağını da yaptır derim ben.

türkiyede yapsan daha uygun olur. hem almanyadaki doktorlari biliyorsun. istedigin gibi yapmiyorlar.yok bu sana olmaz böyle yakismaz.

X