allik da dogallik arayanlar:)

yelmirne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
38
0
36
arkadaslar,

allik da dogalliktan yanayim ve galiba da suremiyorum alligi, o yuzden ya palyaco gibi ya da hic surmemisim gibi duruyor..

body shop ta ilk bakista ruj gibi duran bi urun gozume carpti.rengi kirmiziyla pembe arasi bisey.

bununla hem dudaklarinizi hem de yanaklarini renklendirebiliyorsunuz yani hem ruj hem allik. cok dogal duruyor sivi oldugu icin.
ayni ruj fircasi gibi bir fircasi var, yanaginiza sooooyle bir cizik atiyorsunuz sonra elinizle yayiyorsunuz:)
krem de degil likit ruj gibi de degil.yogunlugu daha az suya yakin:) bu yuzdendir cok dogal duruyor heidi gibi, sanki yayla kizisiniz da yanaklar dudaklar ondan pembeymis gibi:)

M.A.C ın krem allığını tavsiye edebilirm ladyblush krem allığı pembe-şeftali tonunda ve oldukça doğal duruyor.yanımda taşıdığım tek makyaj malzemesi diyebilirim çünkü ruj olarak da uygulanabiliyor. üstelik kalıcı tüm gün yanaklardan uçmuyor ki benim cilt yapım yağlı olmasına rağmen ve nemlendiricinin üstüne kullanmama rağmen yinede kalıcı :)) Anadolu yakasında oturanlar için Kadıköy de de M.A.C mağazası açılmış, fiyatları biraz pahalı ama değer diyorum ne de olsa bu ürünleri cildimize kullanıyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…