allığın sürüş biçimi

pinkdram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
5
0
Allık, cilde canlılık kazandırır.
Göz ve dudaklar arasındaki renk dengesini koruduğu için seçtiğiniz rengin ruj renginizle uyumuna özen gösterin.
Allık sürmenin püf noktaları;
1-Gülümseyin ve allığı yanağınızın en yüksek noktasına sürün
2-Rengi azar azar ve fırçadaki fazlalıkları üfleyerek uygulayın
3-Yüzün dışına doğru, dairesel ve hafif hareketlerle uygulayın
4-Renk yüzünüzde çok koyu kaldıysa veya çok sürdüyseniz ten renginizden daha açık bir pudra ile yoğunluğu azaltın.

ben beceremiyorum sanki,yani istediğim gibi olmuyor.yada bana öyle geliyor.biraaz doğal durmasını istiyorum ben.sürüp siliyorum arta kalan bana yetiyor sanki :)) beyaz tenliyim,pembe allığım hoş durmuyor saçlarımda siyah,gitmiyor yüzüme bronz tonlarındamı almalıyım ne dersiniz?

Ben fırçayı allığa sürdükten sonra fırçaya üflüyorum, yanağıma öyle uyguluyorum, rengi yoğunlaştırmak istersem makyajıma göre, ona göre tekrarlıyorum.

Ben de beyaz tenli, koyu kahve saçlıyım iopek, bronz tonlar bize pek gitmiyor, anca yazın yanınca hoş durabilir makyaja göre. Ben Max Factor'un Flawless Perfection Blush 237 Naturelle kullanıyorum, yukarda anlattığım gibi uyguluyorum. İstersen bu tona bir bak, dene, belki memnun kalırsın.

ben her rengi tercih ederim bir de yanaklarımı içe çeker ve öyle sürerim zaten vazgeçilmezim allık

şeftali tonlarındaki allıkları bnde çok seviyorum,bu arada allığı tam elmacık kemiğinin üstüne değil de hafif altına sürmek lazımmış yuvarlak ve oval yüzlerde...a.s.

ben maybelinin köpük allığını aldım tavsiye ederim arkadaşlar çok kullanışlı :)))))))))))

evet beltin öyle görünüyor a.s

yanaklarımın doğal görünümünden memnunum allık çok yapay geliyor bana

tercih meselesi yakıştıran sürsün :kahve:

ben dudaklarımı balık gibi yapıp çıkık kalan elmacık kemiğime aşşağıdan yukarıya doğru sürüyorm ve bronz bi allık kullanıyorm oldukça memnunum :)) ayrıca özel bi geceyse kendinden parlak allığımı kullanıyorm çok şık duruyor :KK66:

allık benmde vazgeçilmezlerim arasında fazlalığı üfürür yanaklarımıda içe çekip ondan sonra fırçayı uygularım yerimseniben

X