ALLAHTAN BAŞKA ÇAREM YOK ..

tubikomo

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
254
96
31
Merhaba Arkadaşlar,
Allah bir insanı gerçekten çaresiz bırakmasın. Her hastalığın bir çaresi var. Ama maalesef ben bir çare bulamıyorum. Artık çok yoruldum ..
Bundan 10 sene evvel üniversiteye başladığımda benim idrarımda yanma başladı. Sürekli ürolojiye gittim. Kimisi enfeksiyon var dedi ilaç verdi, kimisi bişi yok dedi gönderdi. Ama hiç bir zaman ağrım geçmedi. Sonra evlendim. Düğünüm bile zehir oldu tuvalete gitmekten. Acayip yanmam oluyor. Sürekli ana sürekli su içmem gerekiyor. Belki günde 7 lt su içiyorumdur düşünün. Mesanemin sürekli dolu olması gerekiyor. Çok su içip tuvalete gidince yine biraz iyi hissediyorum. Sabah kalkar kalkmaz erkenden kahvaltımı yapıp büyük abdestime öyle çıkmam gerekiyor aç karnına çıkınca yine çok ağrım oluyor. Aynı şekilde gazım olunca da çok ağrım oluyor. Hani bazı zamanlar diyorum ki bi gazımı çıkarsam rahatlicam diye. Sosyal hayat falan kalmadı hiç bi yere çıkamıyorum. Bebeğim nasıl olucak diyodum zor bela tüp bebekle şükürler olsun Allah nasip etti. Şuan 3 buçuk aylık. Sürekli ağlıyorum. Bu çocuk şuanda yiyip içip yatıyor ama büyüdükçe dışarı çıkmak isticek, istekleri artıcak ben napıcam o zaman. Bir insan 2 dk da bir dua eder mi. Sürekli dua ediyorum. Allahım beni şu bebeğe sağlıklı bir anne yap diye. Doktora gitmekten sıkıldım artık hiç ama hiç hüç bişi bulamıyorlar. Verdikleri tedavi işe yaramıyor. Eşim çok yardımcı oluyor. Allah onu bana yardımcı melek olarak göndermiş resmen. Yoksa ne yapardım bilmiyorum. İşte herkesin bir imtihanı var. Bana dua etmenizi istemek için bu başlığa konu açmak istedim. Allah rızası için bana dua edin. Şu yavrumu dünyaya getirdim ona sağlıklı bir anne olayım. Şimdiden herkesten Allah razı olsun.

Teyzem sizin gibi idrari icin yurt disindan bi ilac getirtiyoruz o ilacla rahatliyor arastirmaya gittinizmi hic ?

Teyzem sizin gibi idrari icin yurt disindan bi ilac getirtiyoruz o ilacla rahatliyor arastirmaya gittinizmi hic ?
O kadar çok doktora gittim ki inan kimse bişi bulamadı. En son dedim ki gaz, büyük abdest sorunu .. ben bide gastroentolojiye gideyim bide o baksın dedim. Adama şikayetlerimi anlatınca güldü resmen bana. Gerçekten şaka gibi

Psikolojik olabilir, muhtemelen öyledir. İki dkka şurada başımın ağrıdığını düşünsem başım ağrır. Beyni hafife almamak lazım.

Arastirmaya gidin teyzemin sorunuda arastirmada ogrenildi. Teyzem idrarini yaparken ayni sorunu yasiyor siz gibi agri vs. O yuzden kendine sonda takip cikariyor oyle rahatsiz bu durumdan. Tekirdag arastirma oneririm bu konuda gidebilirsiniz. Teyzemin orda ogrenilmisti reyap hastanesinde bi gastroenteroloji dr. Vardi profesördü kendisi o bilememis neyi oldugu arastirmaya gondermisti.

Teyzenin yurtdışından hangi ilacı getirttiğini bana yazabilir misin rica etsem . Özelden.

Pekı kolonoskopi baktırdın mı kalın bagırsak bırsey mı var ilakı bırsey var ama görülmüyor olabilir

Psikolojik olabilir mi ? Bunca doktor illa bir şey bulunurdu.

Pekı kolonoskopi baktırdın mı kalın bagırsak bırsey mı var ilakı bırsey var ama görülmüyor olabilir
Bende öyle umuyorum, inşallah artık bir çare bulunur. Haftaya çarşamba endoskopi ve kolonoskopi yapılacak. Dualarınıza ihtiyacım var. Umarım hayırla sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…