Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

ohhh miss gıbı olmustur sımcık ewın
baRYAM ALISWERISI YAPTINMI GULUM NELER ALDIN WEYA ALMAYI DUSUNUOSUN??

yaptım canım.yani bi elbise almıştım bi iki hafta önce daha hiç giymemiştim kısmet bu bayramaymış.bir de siyah bi çizme aldım ama yapılacaktı benim bacaklar biraz kalın olduğu için çizme yukarıya çıkamadı kaydirigubbakcemile3 o yapılacaktı bugün çizmemi almaya gidicem çok mutluyummmm :teytey:
sen naptın canım aldın mı bi şeyler

ben daha hec bıse almadım bugun alıcam ne alacam onuda bılmıyom cnm ...
once kuafore gıdıp saclara kaynak yaptırcam saclarım sıyah uzun aralarına kırmızı sarı kaynak attıracam sona da alıswerıs ...
bana elbıse yakısmıo ck ıstıom elbıse gıymek ama olmuo ıstekafamçokkarıştı

ooo güzelleşiceksin bugün desene fıstık gibi olcaksın zemuszemus
yakışır canım ya neden yakışmasın elbise sana.ben bile giydikten sonra kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 amaaann giycem valla ben yakışsa da yakışmasa da napıyım seviyorum elbiseyi sırnaşık şey

ins bakalım cnm....
ne demek bana bile yakıstıktan sona olmadı bı soz....
bana yakısmıo cunku benım memıkler bırazcıkın abartı buyuk elbısenın on kısmı hawaya kalkıyo...
eminim sana ck yakısır gulum ....
gıy tabıkı sımdı gıymıcen de ne zman gıycen:1hug:

benm de alt taraflar biraz büyük olduğu için çıkıyo ama ben üstüne uzun hırka falan giyerim kapatırım artık napıyım :sm_confused: hem siyah çok belli etmez yani umarım kaydirigubbakcemile3

canım benim şimdi çıkmam gerek biraz işim var onları hallediyim de sonra gidip çizmeme kavuşıyım delikafadulden bu ifadeyi de her yaptığımda aslı geliyo aklıma kaydirigubbakcemile3

şimdiden iyi bayramlar canım bayramda görüşmemiz zor olur heralde o yüzden kutlıyım şimdiden :1hug: kendine dikkat et canım bayramdan sonra görüşürüz artık çoookk öptümmm opuyorumnanaktan

cnm benim
yemekte salca
kadında kalca
kafana takma...
ayyy sıırı gıbım oldu ...
tmm bebenkım hayırlı baryamlar bende kıss you

Kuzularrr Merhabaaa son 1 saatim kaldı sevgilimle buluşmama hazırlık yapacağımmmmmmm :sm_cool:

şimdiden hepinize iyi bayramlarrrr seviyorum sizii :1hug:

aiiyy çok sevindimmm işte hiçbirşey için üzülmeyeceksin hiç ummadığın biranda olmuş tüm isteklerin kalbin temiz senin meleğimmmmmm Şeniz

seviyorum seni ve cidden çoookk sevindim gelişen olaylara 4 gün sonra görüşürüz kuzummmmmmmmmm :1hug:

aslışımmmmmm gözün aydın canım ya bak her işte bi hayır var canım benimmmmmm

allahım hep daim etsin mutluluğunu):

ayy tatlımm
nasıl sevindim yaa
hayırlısı olsun allah tamamını erdirsin aslımmm :1hug:
darısı bizim başımıza allah bize de nasip eder inşallah :Saruboceq:

gönlünüzce gecen bir bayram diliyorum ASIKLARopuyorumnanaktan

teşekkür ederiz ablacım..seninde bayramın mübarek olsun..mutluluk ve huzur dolu bir bayram diliyorum opuyorumnanaktan

cnm benim
yemekte salca
kadında kalca
kafana takma...
ayyy sıırı gıbım oldu ...
tmm bebenkım hayırlı baryamlar bende kıss you

benzetmeye bittim vahşü pisim :lepi:

Kuzularrr Merhabaaa son 1 saatim kaldı sevgilimle buluşmama hazırlık yapacağımmmmmmm :sm_cool:

derenim senin adına çok seviniyorum inan.bu aralr hep aklımdasn...mutluluğunu paylaşıyorm senınle..ne kdr huzur dolusundur ne kdr neşelisindr sen smdı sevdıcegınde yanında oohh...bayram donusu resımlerı ve havadisleri bekliyorum canım opuyorumnanaktan

canımsın benim biliyosun dimi... amin be gülüm inşallah hepimiz için herşey en hayırlı şekilde olur.. 2hafta sonra bende sözlü olucam oohhh değmeyin keyfime walla kaydirigubbakcemile3

aslışımmmmmm gözün aydın canım ya bak her işte bi hayır var canım benimmmmmm

allahım hep daim etsin mutluluğunu):

melisim teşekkürler bebeğim aminn...hepimiz mutlu olalım inşallah hep birlikte paylaşalım en güzel mutluluklarımızı Şeniz

ayy tatlımm
nasıl sevindim yaa
hayırlısı olsun allah tamamını erdirsin aslımmm :1hug:
darısı bizim başımıza allah bize de nasip eder inşallah :Saruboceq:

edicek vildancım edicek..rabbim gerçekten seven herkesin dualarını boşa çevirmez..gerçekten yürekten istersen oluyo bebeğim emin ol.. gerçekten iste dua et bol bol.. Şeniz

gönlünüzce gecen bir bayram diliyorum ASIKLARopuyorumnanaktan

ıncitanemtuanam, güzel kalpli kk meleği :kedi:
Seninde güzel bir bayram geçirmen dileğiyle canımm a.s.

Derenimmm kimbilir nası mutlusundur şimdi :teytey: :dance:
Bebeğimmm bir ömür boyunca hep gülesin inşallah.
Seni seviyorummm canım benimmm :asigim:

Son düzenleme:
Panterim, Pempişimmm, Aslışımm, Asimm, Bayan bjk'lim
Bayramınız mübarek olsunn fıstıklı lokumlarımm a.s.
Sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara.
Sizleri seviyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…