allahıma şükürler olsunki bende hamileyim

tebrik ederim çok sevindim. ne güzel 7 haftalıkta olmuş yeni mi öğrendin?

gözünüz aydın. tebrikelr
allah analı babalı büyütsün
tez zamanda kucagınıza almanız umuduyla a.s.

tebrikler çok sevindim.... Rabbim İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder....

Tebrikler canım allah sag salim kucagına almayı nasip etsin :Saruboceq:

arkadaşlar merhaba bu sabah test yaptım bende hamileyimmmmm

benim 5 yaşında bir kızım vardı eşim 2.ciyi istiyordu 7 aydır olmuyodu günüm gecince bugün test yaptım hamileymişim aslında hala inanmıyorum doktora gidince inanıcam artık allah olmayanlara versin bol bol dua edicemmm

hayırlı olsun canım AMİN inşallah allahım hayırlısıyla biz isteyenlerede verir

ikiniz içinde çok sevindim kızlar RABBİM hayırlı evletler nasip etsin sağlıklı sıhhatli olsunlar İNŞAALLAH

hamile olanları tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün sağlıklı hamilelik diliyorum darısı bana ve tüm isteyenler

cok tebrik ederim cnm allah saglikla bebegine kavusmayi nasip etsin isallah

birşey sormak istiyorum adet gecikmesinde kaç gün sonra öğrendin hamile olduğunu
benim 6 gün geçti henüz yapmadım adet günümde yaptım çıkmadı.
canım benim adetlerim düzensizdi ama 26 günde bir oluyodum yani 4 günüm gecmiş oluyo ama ben 28 günü bekledim olmayınca 2 gün daha bekledim sabah test yaptım ama 1. hamileliğimde 6 günüm gecince evde test yaptım cıkmıştı doktora gittigimde 6 haftalıktı yani bence yap inşallah hamilesindir canım

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

kızlar yorumlarınız için teşekkür ederim.allah isteyen herkese versin.hepinizi öptüm iyi geceler...

Hamis arkadaslarim, tebrikler gozunuz aydin allahim butun isteyenlere bu guzel duyguyu taddirsin en kisa zamanda bebislerimizi de bizlere bagislasin:1rolleyes:

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X