allahım yardım et bıktım kocamın ütüsünden...

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
kızlar delirdim artık yeter.......
kocam tam bir ütü hastası..gömleklerini pantolanlarını jilet gibi ister..
övünmek için söylemiyorum bende çok hızlı ve güzel ütü yaparım ama artık bıktımmmm.
ütüden sonra alır eline ütülediklerimi ışığın altına tutar pantolanların gömlekleri çizgilerini düzgün olmuşmu diye eliyle takip eder..
ha olaki bi çizgi yamuk olsun bittim ben..
oda yetmez..akşam ütülerim ertesi gün giyecek ya ütülü olduğu halde askı izi çıkmış diye bir daha ütületir..bıktım 6 senedir bu işkenceden..
3 gün önce patladım..askıdan bütün elbislerini çıkarıp sağa sola fırlattım..3 gündür ütüyü kendi yapıyor ama çenesi de beni deli ediyor..senin tedaviye ihtiyacın var hastasın diyorum..bunu kabul de ediyor..
ya ne yapayım bir ömür böyle geçmez..hadi kötü ütü yapıyorum desem neysede insan akşam ütülediğini sabah bir daha ütülermi..

Eşin takıntılı sanırım, hasta olduğunu kabul ediyorsa neden bir uzmanla görüşmüyorsunuz, böyle ömür geçmez ki.

eşim ve psikolog..ikisini yanyana düşünemiyorum..ah gitse götürmemmi..hastayım işte hastaaa...aynen böyle diyor bana..doktor bana ne yapacak diyor..o dedi diye ütüsüz gömlekmi giyeyim diyor..tamam istemiyosan ütüyü ben yapayım diyor..ama 3 gün sonra herşey yine aynı oluyor..

yapı meselesi bazı erkekler böyle oluyor
hepsinin farklı bir takıntısı var
işin zormuş canım .eşininde sansına güzel ütü yapıyormuşssun .keşke kötü ütü yapsan belki vazgeçerdi:roflol::roflol::roflol:

ablamında eşi de gece yatarken kızı kan ukusundan uyandırıp carsafı jilet gibi yaptırıyor. böyleleri de var

Canım ya, benimde ütüyle ilgili sorunum var benim eşimde hergün temiz gömlek giyer yani bide oğlum var oda aynı babsı gibi ben sürekli gömlek yıkayıp ütü yapıyorum.Öffff çamışır yıkamaktan ütü yapmaktan gınaa geldi.... seni anlıyorum... ama eşinin sabahları kalkıp ikinci ütüyü istemesi hayret verici,benim bir arkadaşımız eşide senin eşin gibi kadın cagız ütü yapmaktan diğer işlerini yapamıyodu
Sende öyle yap ütüye bukadar zaman ayırırsam diğer görevlerime zaman ayırar de ve diğer işlerini yapma bakalım o zaman isticekmi kolay gelsin cnm

valla en nefret ettigim sey ütü aha bizdede duruyo hemde ic camasirlarinida ütülüyoruz bizdede babamda kardesimde ic camasirlari ütülü degilse giymezler:)))

ablamında eşi de gece yatarken kızı kan ukusundan uyandırıp carsafı jilet gibi yaptırıyor. böyleleri de var

tipki ben benimde boyle takintilarim var, esimi uyandirip carsafi yorgani yastigi duzeltigim cok olmustur, odadan kovuldugum cok olmustur sengözlerimebaksanab

bırak kendi ütüsünü kendi yapsın ya, hiç geri adım atma arkadaşım.kendi çamaşırlarını ütüle onunkiler kalsın,kaç defa istiyosa o kadar ütülesin kıyafetlerini.
erkeğin de bu kadar titizi çekilmez gerçekten...

Valla arkadaşım böyle hergün giysilerini jilet gibi isteyen, oturur hergün yapar ütüsünü.O kadar.............Ben ütüleyeceğim, birde düzgün mü diye bakacak,üstüne sabah bir daha ütületecek.Yok ya.

Valla benim eşimde ütü konusunda acaip gıcık bende sinir oluyorum ama çareyi ben ütü yapmayı becerememekte buldum şükür kendi yapıyor yoksa çekılecek dert değil.Arkadasımın eşide aynı şekilde cins böyle oda çareyi kuru temizlemeciyle anlaşmakta buldu kurtuldu en iyisi anlaş bi kuru temızlemeciyle misss gibi sende kurtul ütü yapmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…