Allah'ım Sen Ne Büyüksün

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
3
bugün doktora gittim bir tane bebgim olcak sanıyordum doktor muayne etti şaşırdı ikiz bebeginis olucak dedi çok şaşırdım ama çokta mutlu oldum tabi nası bakıcam orası allah kerim ogluma ikitane allah izin verirse iki kardeş gelice allah darısını isteyenlerin başina versin:)) çok sevinçliyim arkadaşlar ve çok heyecanlıyım düşünsenize içimde 3 kalp atıyo biri ben digeri bebeklerim:) ne güzel bir duyguymuş bu da yarabbim:)):dance:

evet arkadaşim allah razı olsun teşekkür ederim canım çok sevinçliyim tabi şaşkında :))

tebrıkler cnm allah saglıklı hamılelıkler yasatsın darısı bızlerın basına

tbrklr canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin benimde altı gün geçti inşallah bende hamileyimdir şimdiden bebişlerinle mutluluklar dilerim

tebrkler canım.......... tedaviylemi,, ikiz olduuuu.........

yok canım tedaviyle olmadı bitane oglum var 2,5 yaşinda çok sıkılıyo diye hep arkadaş istiyo diye bend eona bir kardeş yapmak istedim hamile kaldım doktorumada gittim 2 kere hep normal dibebegim öle diyodu sonra tekrar muaynem vardı gittim allah allah yaptı acabi sorunmu var dedim içimden kötü oldum bunlar ikiz diince şok olduk eşim doktorum :) hepinise bu duyguyu yaşamayı allahım nasip eder inşallah :):nazar:

tebrıkler cnm allah saglıklı hamılelıkler yasatsın darısı bızlerın basına

amin canım inaşllah sizlerinde küçücük beebkleri olur sizde benim tatatıgım duyguyu tadarsınıs inşallah :)bu duyguyu tadmak isteyen tüm annelerin yüzüne güler inşallah allahım:)

evet sehercim ben esengül ya negüzel varya bakımı .çok zor olacak ama negüzel bir anda büyüyecekler ve sen onları bütütürken çektiğin zorlukları hatırlamayacaksın bile nasıl büyütücem diye sakın korkma çünkü allah insana asla kaldıramayacağı yükü vermez senin onlara bakabileceğinden emin olduğu için onları sana verdi eminim

teşekkür ederim esengülcügü m ayrıca aile dostum mesajların için saol şuan sütümü içiyorum ve gönderdigin mesajları okuyorum:))

allah sağ sağlim kurtulmanı nasip etsin işallah sağlıklı olurlar. bişey sorcam kaçıncı hafta öğrendin ikizlerinin olduğunu?

bende hep istemişimdir ikiz bebegim olsun.ama ne yapalım allah banada 2 tane yakışıklı erkek verdi.allah hepinizinkin anne be babasına bagışlasın.aynı zamanda tebrik edrim....

tebrikler canm ....allah mutlulugunu daim etsin sevdiklerinle veeeeeeeeeeee kolaylık versin umarım yardımcı olacak birilerin vardır...

ah canım benim çok sevindim Allah bağışlasın a.s a.s

allah razı olsun arkadaşim darısı tüm isteyenlerin başina olsun inşallah :)

X