Allahım sana şükürler olsun bende hamileyim :))

Tebrikler canım
inan çok sevindim
geç döllenme olmuş sanırım
ne mutlu sana
yeni bir anne adayı
allah kucağına almayı nasip etsin inş.

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin a.s.

canım tebrik ediyorum inş sağ salim kucana alırsın

Çok teşekkürler, darısı isteyen herkese inşallah...

Tebrikler canım
inan çok sevindim
geç döllenme olmuş sanırım
ne mutlu sana
yeni bir anne adayı
allah kucağına almayı nasip etsin inş.

Çok sağol beyaz,
şu 2 hafta nasıl geçecek inan bilmiyorum...
Kalp atışları en erken ne zaman çıkar?
inşallah herşey yolunda gider...
Sevgiler...

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin a.s.

Amin:Saruboceq: cnm teşekkürler...

bugün doktora gıttım. doktor bebeğin 2-3 haftalık olabileceğini 10 gün sonra gelmem gerektiğini söyledi. ve ekledi 10 gün sonra keseyi göremezsek düşmüştür kürtaj olursun. hayatımda gördüğüm en kötü doktordu morelimi bozdu. yarın başka bir doktora gidicem. ne olur bebeğime bişi olmasın ne olur. dua edin(

ayyy cnm benim ne kadar densiz, asalak bi doktormuş öle...
sen üzme kendini herşeyde bi hayır vardır erken olduğu için görememiştir keseyi, başka bi doktora görün hakkında hayırlısı olsun...

elalı dün başka bi doktora gittim. bebişin kalp atışlarını alamadı. çok küçük dedi. keseyi gördü. 15 gün sonra gel dedi. ve bana bebişi destekleyecek ilaçlar verdi. bu normal mi. yani kese boş olabilir mi? içinde hiççç bebek oluşmayabilir mi? dua edin ne olur. bebişim güçlü olsun(

cnm hiç korkma kalp atışını duyamaman normal, herşey normal seyrinde gidiyor, bende seninle aynı durumdayım...
bende keseyi gördüm banada 2 hafta sonrasına gün verdi...
sana kaç haftalık oldunu söledimi?

cnm hiç korkma kalp atışını duyamaman normal, herşey normal seyrinde gidiyor, bende seninle aynı durumdayım...
bende keseyi gördüm banada 2 hafta sonrasına gün verdi...
sana kaç haftalık oldunu söledimi?

yook 2-3 haftalık olabilir dedi. 15 gün sonra bakalım dedi. ve ilaçlar verdi. bebişi desteklicekmiş. ben çok heyecanlıyım. ve korkuyorumm

bana ilaç falan vermedi, sana ne ilacı verdi?
inşallah kalp atışlarını duyarız sağlıklı bi hamilelik geçiririz.

bana ilaç falan vermedi, sana ne ilacı verdi?
inşallah kalp atışlarını duyarız sağlıklı bi hamilelik geçiririz.

akıntı için fitil. 3 tane de hap. bebeğin tutunması içinmiş. bide cuma günü bidaha gidicem tekrar kan testi yapıcakmış. bide bişi sorucam HCG testi nedir 8470 yazıyor bulguda. bana pek bişi demedi hmm ii dedi. cuma bidaha bakalım dedi.????

bencede değerin çok iyi beta hcg kanda bakılıyorya hamilemisin diye onun değeri.
10dan sonrası hamile olarak kabul ediliyo, benimkide 1081 çıkmıştı...
senin değer epey yüksekmiş maşallah :))

bencede değerin çok iyi beta hcg kanda bakılıyorya hamilemisin diye onun değeri.
10dan sonrası hamile olarak kabul ediliyo, benimkide 1081 çıkmıştı...
senin değer epey yüksekmiş maşallah :))

doktor cuma gunu 2 ye katlaması lazım dedi. çok sağol elalı içimi rahatlattın. ağla ağla içim çıktı walla.. bide şu karın ağrılarım var tabi. offff offff. allah sana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin canım benim.

emelcim üzme kendini karın ve bel ağrısı bende var, normalmiş onlar...
rahim büyüdüğü için olurmuş, kanama olmadığı sürece korkma, için rahat olsun...
ağlayarak bebeğine zarar veririsin cnm sakın ağlama, Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

aminnnnnn aminnnnn. allah bizlere hayırlı gebelikler nasip etsin. ya çok istediğim için sanırım. Allah her isteyene nasip etsin. bizede en kısa zamanda pıt pıt kalp atışlarını duymayı nasip etsin..

Amin cnm inşallah her isteyene tattırır bu duyguyu Rabbim...
Bizde duyarız hayırlısıyla kalp atışlarını...
Sevgiler...

Teşekkürler nazcım...
Sanırım hamilesin sende, Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…