Allahım sana şükürler olsun bende hamileyim :))

tebrikler güzelim allah tamamına erdirsin en kısa zamaanda kadın doğum doktoruna görün
sevgiler

elalımmm bi tanem Allahım sana rahat huzurlu ve mutlu bi hamilelik nasip etsinnn inşallah sağlıcakla kucağına alırsın..dua et bizede tatlım

makberim cnm benim tekrardan çok sağol tatlım...
darısı başına inşallah, dualarım sizlerle...
sizde benden dualarınız esirgemeyin...

tebrikler canım allah tamamına erdirsin inşallah....

zelişcim çok teşekkür ederim...
İnşallah kucağıma almak ta nasip olur...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

teşekkürler ndk, darısı başına inşallah...
gecikme olunca gitmedim doktora hep gecikiyodu çünkü-tatlicadiarzu-
doktorun hamile olup olmadığına bakmadan söktürücü vermişse bence hata etmiş...
adetim çok düzensizdi düzenli yumurtlamıyordum, ama denk geldi demekki...
herşeyden önce stres yapmayıp oluruna bırakmak gerekiyo sanırım...
Sevgiler

tebrikler güzelim allah tamamına erdirsin en kısa zamaanda kadın doğum doktoruna görün
sevgiler

Asortik çok teşekkür ederim cnm,
yarın doktora gidiyorum...
sanada eylülün ve eşinle bir ömür mutluluk diliyorum...
kasım hamilelerine çok bakarım dark dolayısıyla, seni ismen ordan epey tanıyorum...
kızın çok tatlı Allah bağışlasın,
sevgiler...

elalım inşallah iyi haberler alırsın yarın bitanem dualarım seninle:Saruboceq:

elalı cnm yazdıklarını şimdi gördüm
ilk gebeliğimde hep alttan muayene etmişti dr.um
bu gebeliğimde ise hiç alttan muayene olmadım
dr.larım farklı ilkinden pek memnun değildim
2.ye de ona gitmedim
ama alttan da baksa bebğe zararı olmaz tatlım
büyük ihtimalle geç döllenme olmuştur ssenin bebeğin
ama sen yinede ihmal etme işte
ne olur ne olmaz
sen keseyi görünce zaten aklına soru sormak gelmeyecek
ağzın kulaklarında ayrılacaksın dr.dan
bana öyle olmuştu
zaten gerekli şeyleri sana dr.un söyleyecektir cnm
şunu ye
bunu yeme falan
ama sen süt içmeye başla cnm
güzel haberlerini bekliyorum yarın
kendine ve bebişine çok iyi bak
ben öyle söyledim diye kendini strese sokma
bebeğinide
benim ki sadece tedbirli davranmak maksadıyla söylenmiş bişey
sende randevunu almışsın ne güzel
şimdiden iyi bir anne adayısın ne güzel

Teşekkürler cnm tekrardan...
yarın sonuçlarımı paylaşırım burdan inşallah güzel haberlerle gelebilirim...
eğer yeni bi hamilelikse hemen kese görünmez diye düşünüyorum...
keseyi en az kaç haftalıkken görebiliyoruz biliyomusun?
görüşürüz...

canım biz 4 haftalıkken gördük keseyi
ama kesenin görünmesi bhcg'ye bağlıymış
benim değerim 2900 dü adetim 1-2 gün geçmişti
bu değerde görmemiz gerekir dedi dr.
minicik gördü
ama sen kendi değerinle kıyaslama sakın emi
herkesin farklı oluyor çünkü

günün çok geçtği için sayı baya düşük gözüküyor ...ama bence çok normal...çünkü geç döllenme olmuş...eğer zamanında döllenmiş olsydı günün 18 gün geçtiğinde idrarda da gözükmüş olurdu....kısacası bence problem yok...daha yeni bir arkadaşın günü 1 hafta geçtiği halde BTC değeri sadece 11 çıkmıştı...ama değeri şimdi arrttı....bu arkadaş idrar testi de yapmıştı ama çıkmamıştı.....

canım için rahat olsun tebrik ederim ...alalh tamammına erdirsin...

elalı yarın gitmişken bir bhcg de baktır eğer değer artmışsa hiçççççççççç endişelenmeye gerek yok

beyazcım tşk ederim, bekleyip görcez artık...

cnm benim teşekkür ederim içimi rahatlattın :))
inşallah dediğin gibi olur, sevgiler...

elalı yarın gitmişken bir bhcg de baktır eğer değer artmışsa hiçççççççççç endişelenmeye gerek yok

beyaz testi 2 gün sonra tekrarlamak daha doğru sonuç vermez mi?
yarında yapsam anlaşılır mı?

ahhhh canım yaaa Elalım çok sevindim!!! bana dün diyordun kız 2 ay olcak çoktan çıkardı ne erkeni falan bende demiştim ne biliyosun geç döllenmediğini yap yarın sabah bi test dedim (kendimede pay çıkardım hemen bak görüyomusun).... çok sevindim yani öle böle diil.... Allah hayırlısıyla sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşaallah.. Nooolur bizim için dua etmeyi unutmaa ama sen meleğin için daha çok dua et...
Kendiiine çooooook iyi bak sakın ağır bi iş yapma tadını çıkar 9 ayının... Aşermeyi unutmaa sakın!!! Aşermesende aşerdim de sen, keyfini sür tamammı kıyamam koçişe falan yok ölee!!
Öptümmm canım görüşürük akşama inşaaallah!!!

ay oraya buraya her yere cok sevindigimi yazmak istiyorum.
stres yapma belliki 18 gun gectiginde daha erkenmis test icin, ordan hesaplar bence doktorun iki gune de bir test yaparsin Insallah her sey cok guzel olucak, olumsuz hicbir sey dusunme sadece hayirlisini dile tatlim, stres yok ok?
:CüvCüv: :teytey:

elalı tabrık ederım canım..rabbım saglıkı bır sekıldede kucagına almayı nasıp etsın

Neshelim cnm benim, eve konuşmutuktuk senle öle..
İşte Allah o kadar büyükki...
Hanilelik keyfini ve aşermenin keyfini sonuna kadar sürücem merak etmem cnmyerimseniben
Darısı sana bitanem, öptümŞeniz

güncüm cnm arkadaşım benim bende ordan burdan defalarca teşekkür ederim datlumŞeniz
iyi dileklerin için sağol bitanem darısı sana inşallah:Saruboceq:

elalı tabrık ederım canım..rabbım saglıkı bır sekıldede kucagına almayı nasıp etsın

rapunzelcim tşk ederim cnm...
senin arkandan ben geldim, benim arkamdan topiğimizdeki herkes pıtır pıtır dökülcek inşallah:Saruboceq:

Günaydın kıslara.s.
doktordan geldik alttan muayene etti ve keseyi gördü , yeni bi gebelik olduğunu 3 yada 4 haftalık oldunu, kan testinde çıkan 1081inde keseyle uyumlu bi değer olduğunu söledi...
çok mutlu oldum inşallah devamı gelir, nolur benim için dua edin:Saruboceq:
13 şubatta tekrar gel inşallah muayene yapıp kalp atışlarına bakalım dedi...
İnşallah devamı gelir, Allahım nolursun devam etsin hamileliğim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın, Annelik duygusunu hepimiz tadalım inşallah:Saruboceq:

Sevgilerimlea.s.

amin elalımmm dualarım seninle tatlım inşallah lakp atışınıda duyarsın bebişinin rabbim hep yüzünü güldürsün

amin elalımmm dualarım seninle tatlım inşallah lakp atışınıda duyarsın bebişinin rabbim hep yüzünü güldürsün

makberim sağol cnm benim...
Allah razı olsun, Rabbim bu mutluluğu sanada tattırsın inşallah...

canım çok yeni üyeyim ama nedense seni özelikle her gün taikp ettim ve içimden sen hep test negatif desende yok bence kesin hamilesin demek geçti inan senin adına çok sevindim yaa sanki kendim hamile kalmış gibi sevindim hayırlı bir şekilde kucağına alırsın bebişini inşallahhkaydirigubbakcemile3a.s.

gözün aydın canım..allah tamamına erdirsin..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn..

isiscim hoşgeldin cnm aramıza...
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu...
Sevgiler...

gözün aydın canım..allah tamamına erdirsin..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn..

amin cnm:Saruboceq: çok teşekkür ederim...
Darısı seninde başına olsun...
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…