Allah'ım çok şükürler olsun hamileyim...

flapy

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
252
1
Yaklaşık 2 yıl uğraştıktan sonra yine hamileyim. Hamile kalmadan önce İbrahim Saraçoğlunun İncir Suyu kürünü uyguladım. Bilmiyorum onun etkisimi ama ondan sonra hamile kaldım.Aslında 9 yaşında bir oğlum var. Fakat 2yıl uğraşmamıza rağmen hamile kalamıyordum. 2 yıl öncesinde hamile kaldım fakat 5-6 haftalıkken düşük yaptım. İnşallah bu sefer de düşük olayını yaşamam. Güzel Allah'ım bebiş bekleyen herkesin dualarını kabul etsin ve sağlıklıı bir şekilde kucaklarına almayı nasip eylesin.

tebrik ederim allah saglıklı hayırlı evlat versin.kucagına almanı allahım sana nasip etsin...

tebrik ederim cnm,hayırlı olsun,Allah kucağına almayı da nasip eder umarım.

Tebrik ederim :1hug:
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin :nazar:

canım hayırlı uğurlu olsun, Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayıda nasip etsin.. amin

Canim gözün aydin allah kucağinada almayi nasip eder inşallah
bişey sorabilirmiyim
sen incir kürünü kahvaltidan 1 saat sonra öğle yemeğinden bir saat sonra yazmişsin diğer formda
ama kahvalti ve yemek öncesi diyorlar napsak dersin önce mi sonra mi

Tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Canim gözün aydin allah kucağinada almayi nasip eder inşallah
bişey sorabilirmiyim
sen incir kürünü kahvaltidan 1 saat sonra öğle yemeğinden bir saat sonra yazmişsin diğer formda
ama kahvalti ve yemek öncesi diyorlar napsak dersin önce mi sonra mi

Canım bende başka bir sitede böyle okumuştum ve okuduğum gibi kürü yaptım. Dediğim gibi ounu etkisi mi bilmiyoum ama işe yaradı.

canım tebrikler allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh allah gönlünüze göre versin tatlımmm darısı tüm anne baba olmak isteyenlerin içinde benimde başıma inşallahhhhh

allahım herkeze tattırsın yarabbimmmmm aminnnnnnnnnnn

tebrik ederim arkadaşım
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başınaa.s.

Canım hamilelik belirtisi herkeste farklı olabilir. Bendeki belirtiler nefes alırken zorlanmam ve koltukta otururken zayıf bir bayan olmama rağmen sanki göbek yapmışımda nefesimi zorluyormuş gibiydi.Bir de adet belirtilerinin aynısıydı.Göğüslerde şişkinlik,kasık ağrısı gibi şeylerdi.

canım allah kolay dogum güzel hamilelik geçirmen dilegiyle allah analı babalı büyütsün dualarını eksik etme emi...

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürü
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz ibrahim saraçoğlunun sitesinden alıntıdır kızlar

tebrık ederım canım.Şeniz
ALLLAH kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.

taebrik ederim canim..sana bir sorum olacak bu incir kurunu uygulayan bazi arkadaslarda lekelenme tarzinda kanamalar oluyormus korktum yapmadim..sendede oldumu??yanlis bisey yapmayalim iyisini isterken..

X