Allah rizasi icin yardim :(

Masal58

Aynaya bakan yüzünü, Kalbe bakan özünü görür
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
575
397
Merhaba arkadaslar Allah rizasi icin daha once bu durumda olanlar varsa hatta jinekologlar varsa lutfen yardimci olun lutfen...
2 3 yildir bebek sahibi olmaya calisiyorduk benim hormon sikintisindan olmuyordu. (Hiperprolaktinemi oldugumdan)
Pazartesi evde test yaptim 2 cizgi cikti ertesi gun kan tahlili verdim : beta hcg 2334 cikti yani pozitif. Fakat kanamalarim oldu gittikcede artti (agrim sizim yok) ve acile gittim hic bisey yapmadilar. Carsamba gunu tekrar acile gittim ve jinekologla gorustum alt bolgeden kontrol edip (bi daha keseyi gormem lazim dedi) tekrar beta hcg tahlili istedi. Persembe yaptirdim ve suan 3066 da. Fakat bildigim kadariyla 24 saatte duble rakam olabiliyormus. Bende sadece 732 fark var... neden bu kadar az yukselmis olabilir? Hamile olup adet gormek mumkunmu? Cok korkuyorum.. bebegimi kaybetmek istemiyorum Allahim korusun

çok geçmiş olsun doktor hiçbir açıklama yapmadı mı? benim annem kardeşime hamileyken adet görmüş öyle der..herşeyin hayırlısı olsun inşallah düşük falan da olursa çok üzülmeyin bende 2 kez düşük yaptım ama hamile kalabiliyormuşum diye sevinmiştim

Evet bi yandan oyle diyorum 3 yildir korunmasiz olmadi hormon yuksekliginden bize Rabbimin lutfettigi hediye mucize ettigi hamilelik oldu insAllah bize bagislar suan cok korkuyorum. Korktuguma ugratmasin..
Tesekkurler cevap verdiginiz icin ve buyuk gecmis olsun Rabbim saglicakla hamile kalmanizi ve zorluk yasamaminizi diliyorum

Allah razı olsun 3 ncü hamileliğimde kızımı nasip etti Rabbim..sonucu yazın muhakkak merak ettim inşalah herşey yolunda gider

Çok geçmiş olsun canım üzülme lütfen allah sana sağlıklı bi evlat nasip etsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…