Allah rızası icin yardım edin !

annahtar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
121
1
Son adetim 27 mayıs.Kasigimdaki ve bacagimdaki agrilar sebebi ile erken geb. test yaptim cift cikti.sonra 24 haziranda kan verdim:ilk sonuc : 45.48 // 26 haziranda ki sonuc ise : 98.9 nasil bu sonuc? bir turlu akil yurutemedim tekrarlayan dusuklerim ve kürtajım var.Sevinemiyorum bile.Fikri olan yazsın ne olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Artis olmus ama biraz daha fazla olmaliydi inş artar kat kat umutlu ol korkma allah yardimcin olsun

ALLAH razi olsun arkadaslar banada cok az geldigi icin cok uzulmustum.Bide agri olmasi iyice tedirgin etmisti .Allah kimseyi bu yolda ugrastirmasin ya cok zor .Cevap icin cok tesekkur ederim

zuzi

Son düzenleme:

Artis gayet guzel canim iki katini gecmis, en az %66 artmasi bile yeterli olurmus cogu zaman. Icini ferah tut.

Moralini yüksek tut artış güzel umarım bi sıkıntı yasamazsin hayırlı olsun insallah

Cok tesekkur ederim.Bi turlu iki kati olayina kafam basamadi gitti icimi rahatlattiniz :*

zuzi

Bu gune kadar bel bacak kasik agrisi rahatsiz edici sekildeydi canim yaniyodu resmen.Sabah 6 dan beri bas agrisi delirtecek beni vurasim var heryere agliyorum suan illa acılımı olucak anlamiyorum ya

zuzi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…