allah rizasi icin son 3 yasin 3 meryem suresi

ygmrbzkrt

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
422
253
32
birer yasin birer meryem suresi alacak 3 kisi yokmu allah rizasi icin bebek tedavssini basladim 6 senedir olmuyo allaha sigindim son 3 kisi yokmu allah rizasi icin musluman kardesine dua edecek

Canim yarın öğlene doğru haber vericem sana ablamda birer tane okuyabilirse okur ablaminda 3 senedir çocuğu olmuyor eşi yoğun tedavi altında yarın hastane işleri vardı yanlış hatırlamıyorsam o yüzden öğlene doğru anca ulaşabilirim kendisine tamam mı canim benim

Canim yarın öğlene doğru haber vericem sana ablamda birer tane okuyabilirse okur ablaminda 3 senedir çocuğu olmuyor eşi yoğun tedavi altında yarın hastane işleri vardı yanlış hatırlamıyorsam o yüzden öğlene doğru anca ulaşabilirim kendisine tamam mı canim benim
cok tesekkur ederim allah razi olsun bende tum kalbimle ablana dua etcem ismi neydi en iyi dua bir muslumanin muslumana ettigi duadir insallah

bir yasin bir meryem suresini de ben alayım. Akşam okurum nasipse.

cok tesekkur ederim allah razi olsun bende tum kalbimle ablana dua etcem ismi neydi en iyi dua bir muslumanin muslumana ettigi duadir insallah

ablamın ismi arzu canım bugün müsait olur olmaz okuyacak şimdi konuştum canım

bir yasin bir meryem süresini ben de akşam okurum... rabbim en aykın zamanda sana da bize de hayırlı sağlıklı evlat verir inşallah...

X