Allah rızası için dualarınızı, dua önerilerinizi bekliyorum :(

sarininki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
551
1.521
27
Arkadaşlarım ablalarım gördüm ki burda çok büyük bi dayanışma var öncelikle Allahım hepimizin dualarını kabul etsin herkesin gönlüne göre versin inşaallah. Gönüller dualarda birleşirmiş banada yardımınızı dualarınızı bekliyorum Allah rızası için. 5 senelik bi ilişkim vardı ve şuan darmadağın olduk aramıza başkası girdi nerdeyse o başkasıyla evliliğe adım atma yolunda. Yatıp kalkıp dua ediyorum Allahımdan yardım istiyorum onun ömrünü benim ömrüme nasip etsin diye. Daha etkili bildiğiniz dualarınız varsa nolur söylermisiniz banada? Allahın izniyle kurtulmak istiyorum bu kabustan

sabah namazından sonra 2 rekat namaz kılıp fatiha okuyup Silsile-i Aliyye'dekilerin ruhuna hediye et ve duanı söyle
Allah büyük bir kapı kapatıyorsa belki çok şükür diyeceksin belki de o kapı sana geri açılacak,inşallah kalbindeki hakkında hayırlısıdır da hayırlısıyla sağlıkla tez vakitte gerçekleşir

Amiiinn çok teşekkür ederim hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun dualarınıza benide katın olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…