Allah Rizasi icin dua istiyorum :(

KumkatNedir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
1.381
832
Selamun Aleykum canlarim,
Benim su anda gorustugum biri var birbimizi cok seviyorum Allahin izni ile 1 veya 2 aya kadar nidanlankaya dusunuyoruz ailemin tepkisinden korkuyorum yasim 22 ama abim.yeni evlendi borclarimiz var diye sorunlar cikabilir..

Allah riza icin 4444 tefriciye dagitiyorum okuyabilcek Alabilcek durumu olan benim kazasiz.belasiz hayirlica yuvami kurmayi ve aramizda sevgi muhabbet olmasi huzurlu fitne fesat olmadan hayirli bir yuva kurmayi nasip etsin diye niyetlenip okuyabilirmisiniz:KK43: buna cok ihtiycanim var

Alabildiginiz kadar alin nolur:KK43:

Allah duâlarımızı kabûl etsin , hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşallah
Ne zaman başlıyorsun , elimden geldiğince okuyabilir , yardım edebilirim

ezbere bilmiyorum bu duayı. Keşke bilseydim. Bu şekilde okumak zor oluyor. Ama yine de Okuyacağım senin için. Sayı veremıyorum şimdilik. İnşaAllah herşey gönlünce olur arkadaşım.

ezbere bilmiyorum bu duayı. Keşke bilseydim. Bu şekilde okumak zor oluyor. Ama yine de Okuyacağım senin için. Sayı veremıyorum şimdilik. İnşaAllah herşey gönlünce olur arkadaşım.

Bitanemm Allah hepmizden razi olsun :KK68:
Bende ezbere bilmiyorum cogu duayi namzda okuyarak ezberledim bunuda 20 kez felan okusam ezberlerim Allahin.izni.ile okudukca bildirim yaparsin.degilmi :)

X