Allah rızası için Avrupa yakası doktor önerisi lütfen 🙁

Sret-Nise

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
1.466
2.399
Merhaba arkadaşlar 5 senedir çocuk istiyoruz ama olmuyor sebepsiz kısırlık bekleyin dediler ama artık zorlanıyorum. Geçen ay adetim 5 gün gecikti (ilk defa) testler yaptırdım değerler normal. Bu ayda yumurtlama gününden (telefondan uygulamadan takip ediyorum) 5 gün sonra 2-3 gün hafif pembe bi kanama oldu. (Yerleşme kanaması sandım :KK43: ) ama şimdi adetime 3 gün kala 1 pedi doldurmayacak şekilde pembe - kahverengi kanama oluyor. Test yaptım negatif çıktı. Bir şeyler ters gidiyor. Bana İstanbul Avrupa yakasında özel veya devlet iyi bir doktor önerecek kimse var mı?

Merhaba, sırf size yanıt verebilmek için kaydoldum. Vital hospital’da dalga dalgıçoğlu var, kendisi mükemmel bir kadın doğumcu. İnşallah faydasını görürsünüz

Merhaba, ayni durumdaydim, 5. Sene sonjnda 3. Transfer ile gecen sene kizima kavustum. Sisli Memorial - yucel şahin cok iyi bir doktordur. Yalniz soyle bir durum oluyor, sizi surekli adet yumurtlama dongulerine gore islemler/muayene yapildigi icin her seferinde farkli doktora denk geliyorsunuz. Buyuk ozel hastanelerde maalesef boyle bir durum oluyor. Transferde de benim ilk ikisinde kendi doktorum denk geldi, ben yucel beye yer bulamamistim başka bir doktora almak zorunda kaldim, ama iki defa kontrolune denk gelebildim, sansima son transferi kendisi yapti ve tuttu. İnsani rahatlatan bir doktor. Ozel muayenelerde bunu pek yasamazsiniz, bir de ozel hastaneler gerekli gereksiz cok tetkik ister baya masrafli oluyor bilginiz olsun. Bir de benim abimin esi fulyada fayruk buyru'ya gitti, kendisinin unu baya meshur asla gereksiz test ve masraf almiyormus. Benim yaptırdığım hic bi testi yaptirmadi mesela. Arastirabilirsiniz.

Bende aynı derdim var..3 senelik evliyim ve 2.5 yıldır çocuğum olmuyor..bana açıklanamayan kısırlık dediler..şehrim küçük olduğu için iyi bir doktor bulmak zor benim için.. lütfen bana iyi bir doktor tavsiye edermisiniz çözüm bulabilecek sonuçta bir sorun olması gerekiyor..İstanbul Ankara farketmez gidilebilir

Bende aynı derdim var..3 senelik evliyim ve 2.5 yıldır çocuğum olmuyor..bana açıklanamayan kısırlık dediler..şehrim küçük olduğu için iyi bir doktor bulmak zor benim için.. lütfen bana iyi bir doktor tavsiye edermisiniz çözüm bulabilecek sonuçta bir sorun olması gerekiyor..İstanbul Ankara farketmez gidilebilir
Hsg çektinmi canım

X