ALLAH aşkına yardım kıslarr

elixsir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
3.918
19
adetime 3 gün varken kan testi yaptırdım negatif cıktı

bugün adetimin 2. gün geçti test yaptım silik bir çizgi acaba banamı öle geliyor diye

kaç kişiye gösterdim hepsi gördü bu nedemek oluyor:sinifsinif:

kan testi yine kesin sonuç.ümitlenme sen yinede çünkü bazen yanıltabiliyor testler ama işallah hamilesindir.

Hamile olabilirsin, ama emin olmak icin bir kac test daha yap eger hepsi cift cizgi cikiyorsa süphe yoktur. Bide kanda erken baktirmisin o yüzden negatif demislerdir. Bazi kadinlar cok yavas hcg uretiyor, bende bunlardan birisiyim. Normalde 48 saatte 2´ye katlanacak derler ama bu yanlis önemli olan hcg´nin belirli bir sürede vucutta artisi illa bir zamana sartlandirmak degil. Cok sukür benim hamileligim devam ediyor hcg yavas katlansada

sağol cnm ALLAH analı babalı büyütsün :Saruboceq:

birdaha denersem ilk idrarımla denicem inşkaydirigubbakcemile5

kan testi yine kesin sonuç.ümitlenme sen yinede çünkü bazen yanıltabiliyor testler ama işallah hamilesindir.

işte o yanıltmalara sinir oluyprum bende hakkımda hayırlısı neyse o olsun

acaba bende kist var bthcg gec yanıt verebilirmi

doktor hamile kalırısın ama hormonların birşey yapar demişti:sinifsinif:

canım ınsallah hamılesındır. ben de cok umutlandırmak ıstemem ama genelde ıkıncı cızgı cıktı mı artmaya baslıyor demek. tabıı kımyasal gebelıkde olabılır en garantısı kan testı. hemen sımdı ozel bır kurulusa gıdıp kan verırsen bır saat ıcınde sonucu alırsın. ınsallah pozıtıf olur :lepi:

yeni evliyim hiç bir yer bilmiyorumohaoldumsmile

anneme gittimğimde yaptıra bilirim sağol cnm inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…