Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Allah aşkına biri söylesin yok mu kesin bir büyütme yöntemi??

Lathego

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
223
1
Kızlar kilomu biraz az bulsam da kilom ve boyum normale yakın. Boyum uzun bile denilebilir.

Okul kıyafetlerimi giyiyorum, özellikle gömlek giydiğim zaman gömlek de bol olduğu için dümdüz oluyo!!! :KK43: Mont giyince zaten hiç belli olduğu yok. Arkadaşlarıma bakıyorum hepsinin yerinden fırlamış resmen. Hayıt tohumu aldım. Onun da sadece hormonları dengelediği için adet düzenlediğini falan söylüyolar. Göğüs büyütmeyle pek alakası yokmuymuş ne :44:

Ne alayım bilmiyorum? Tüylenmesini falan boşverin çörekotu yağı iyi geliyor mu? :KK43: Masajı düzenli olarak yapınca fayda sağlanılıyor mu? Siz faydasını gördünüz mü? Tibetin 5 hareketi göğüs büyütmede işe yarıyor mu? Ya da telkin dinlemek?? Birisi nolur desin ki bana 'EVET İŞE YARADI BEN DOĞAL YOLLARLA BÜYÜTTÜM!' :KK5:

Hepsi işe yaradıysa söyleyin hepsini yapayım. Kendimi biraz kadın gibi hissetmek istiyorum. Allah'a da isyan edilmez tabi ki. Ama benden küçüklerin göğüsleri resmen taşıyor ya :KK43:

Son düzenleme:
canım öncelikle inancını kaybetme dua et :) sonra ben sana kendi deneyimlerimi anlatayım.. ben bu maceraya 3 sene önce felan başladım.. başladım derken hep yarım yamalak.. o kadar miniklerdi ki dümdüzdü .. sonra aklıma yatan ne varsa denedim.. ilk önce çörekotu yağı denedim çok hafif tüylenme yaptı ama hiiç rahatsız edici boyutta değil inan bana.. çörekotu denediğim zamanlar dolgun dolgun o kadar güzel oluyordu ki.. tabi ki burdaki herkesin söylediği gibi bırakınca dolgunlugu gidiyor ama asla eskisi gibi olmuyor.. az da olsa bir fark oluyor.. ki bizim için 1 cm bile önemli. ha bu arada çörekotunu çilek yağıyla karıştırıp masaj yapıyordum.. bir kere masajın faydası olmama gibi bir durum söz konusu değil çünkü orda kan akışı hızlanıyor.. haliyle aldıgın besinler oraya yönleniyor. hem de masaj sağlık için çok faydalı..

hayıt tohumu kesinlike faydalı düzenli kullanıldıgında.. ama tek bir şeyden istedigin dolgunluğa ulaşmasını bekleyemezsin.. göğüsler direk hormonlarla alakalı oldugu için hormonları dengelerken göğüse de faydası dokunuyor .. telkin i 3 sefer dinlemek gerekiyor ancak ben 1 sefer dinledim ve çok hevesliydim .. sonra içime bir kuruntu düştü bir sogukluk girdi bir daha dinleyemedim. 3 kere dinleyip bitiren bir arkadaş dolgunluk oldugunu ama sonradan küçük yağ bezeleri oluştugunu söyledi. bunu duyunca iyice vazgeçtim.. soğuk su tutmak kesinlikle bana göre değil çok üşüyorum.. zaten cıvık veya sönük olmadıkları için gerek duymuyorum.. emzirme sonrasında sönen cıvıklaşan göğüsleri toparlamaya daha faydalı olacak birşey bu soğuk su, dolgunlaştırmaya ve buyutmeye pek fazla değil yani..

peki şimdi nasıl mı ? hala ne yapsam da buyutsem diye ugraşıp duruyorum.. ama inan bana eskisi gibi değiller.. eskiden sütyen giymeden duramazdın evde.. ve yine eskiden 75 b dolgulu sütyenlerin bile içini pamukla vs doldururdum anca olurdu yani.. şimdi 75 b dolgusuz bile oluyor, 75 c dolgulu da oluyor.. :) :nazar: hala minik olmalarının sebebi ise çok zayıf olmam.. kilo alırsam 80 b veya c olur umuyorum.. 75 dolgusuzda oluyor ama taşarak doldu dolu olmasını istiyorum.. o yuzden ilk defa düzenli bir şekilde hayıt a başladım.. aklıma geldikçe de çörekotu ile masaj yapıyorum ve onu da düzenli hale getirmek istiyorum.. :KK16: umarım yardımcı olabilmişimdir:KK54:

Son düzenleme:
Tabi ki yardımcı oldun canım benim :KK16: Böyle şeyleri duyunca umut doluyor içime :) Acaba işin sırrı kilo almaktan mı geçiyor bilmiyorum ki :44: Yani zayıfım ve artık bunun üzerinde düşünmek istemiyordum. Acaba kilo almaya mı yoğunlaşsam diyorum yeniden :KK5:

Yani benim bi arkadaşım var benden baya bi kilolu ve abartısız söylüyorum benimkilerin 4-5 katı göğüsleri var. :KK50: ve senin adına gerçekten ama gerçekten çok sevindim canım benim nazar değmesin :nazar:

Çörekotu yağı ve çilek yağı alayım diyorum ama her aktarda var mıdır ki? :44: Oturduğum yer ilçe ama pek gelişmiş bir yer değil :KK50: Fiyatları ne kadar hatırlıyo musun tatlım?

Moralimi düzelttin açıkcası ben de umutla devam edicem canım benim çoook sağol :93::KK16:

evett hem yaşın da uygun gelişmesine daha uygun :124: umutlu ol tabikii emin ol büyüycek dolgunlaşıcak :)

ben sana özelden bir link atabilirim istiyorsan.. kargoyla yolluyorlar.. kapıda ödemeyle 16 liraya geliyor çöreoktu yağı, havale yolu veya kredi kartıyla 11 liraya.. ama şişe baya kocaman, aktarlardakinin 2 katı ben buranın çörekotu yağını kullanıyorum, kokusu bile farklı.. burası baya garantili yüzde yüz doğal.. aktarlarda çok guvenilir olmuyor genelde.. yalnız çilek yağı yok.. onu da mecitefendi markasının alabilirsin 5 lira falandır.. hayıt tohumu da satılıyor bu bahsettigim yerde..

evet kilo tabiki çok önemli çünkü göğüs kas , süt bezleri ve yağdan oluşuyor.. kilo alırsak sadece yağ miktarı artar ama yağ direk göğüslere mi gider kalçaya mı göbeğe mi bilemediğimiz için bir yandan da bunları yapmak çok daha faydalı olur.. masajla kan dolaşımını hızlandırdıgımız için yağ göğüslere hücum eder :81:

son olarak da biz zayıf oldugumuz için ve vücutta yağ olmadığı için alınan kilo yağ olarak göğüslerde toplanabilir ve cup u büyütebilir ki önemli olan da cup.. ama normal bir kiloda veya birazcık balıketli olsak alınan kilo cup u değil sadece sırt ölçüsünü büyütür.. yani bizim 75b iken 75 c veya 80 c olabilirken, bir başkasının 75 b iken 80 b olur.. arkadaşının sırt ölçüsü geniş oldugu için koltukaltı olsun göğüs arası olsun göğüsün üst kısımları olsun oralar hep dolu dolu oldugu için kocaman gözüküyordur.. tabi o da birşey ama bizim buyutmeye çalıştıgımız cup u :) o yuzdenn de masaja ve hayıta kesin başla , isityorsan kilo da alabilirsin :92 :KK71:

Son düzenleme:
Ayy canım çok umut verdin ya :KK16: Kargo olayı keşke olsa canım keşke :/ Babam bi öğrense dibine darı eker, 'Niye aldın ne için aldın?' falan. Doğruyu zaten söyleyemem. Yalan söylesem ortada mantıklı bi yalan yok :KK50:

Hayıt tohumu aldım tatlım ama onun da tadı biraz kötü gibi :26: Fazla demlememek gerekiyor sanırsam :)

Aslına bakılırsa azimle yapılan her şey inançla da birleşirse Allah'ın izniyle gerçekleşir :) Kilo almam lazım ama sanırım metabolizmam hızlı :/ Yani arkadaşlarımın çoğu diyette ben her şeyi rahatlıkla yiyorum. Her şeyin azı da fazlası da zarar ya :KK43: Biraz önce 'Göğüs küçültme yöntemleri' başlığına baktım forumda. Ölçüleri okudukça ağlayasım geldi :KK43: Keşke bizimkiler de öyle olsa da küçültmek için uğraşmak zorunda kalsak diyorum bazen :KK14:

Ayy canım çok umut verdin ya :KK16: Kargo olayı keşke olsa canım keşke :/ Babam bi öğrense dibine darı eker, 'Niye aldın ne için aldın?' falan. Doğruyu zaten söyleyemem. Yalan söylesem ortada mantıklı bi yalan yok :KK50:

Hayıt tohumu aldım tatlım ama onun da tadı biraz kötü gibi :26: Fazla demlememek gerekiyor sanırsam :)

Aslına bakılırsa azimle yapılan her şey inançla da birleşirse Allah'ın izniyle gerçekleşir :) Kilo almam lazım ama sanırım metabolizmam hızlı :/ Yani arkadaşlarımın çoğu diyette ben her şeyi rahatlıkla yiyorum. Her şeyin azı da fazlası da zarar ya :KK43: Biraz önce 'Göğüs küçültme yöntemleri' başlığına baktım forumda. Ölçüleri okudukça ağlayasım geldi :KK43: Keşke bizimkiler de öyle olsa da küçültmek için uğraşmak zorunda kalsak diyorum bazen :KK14:

canım internette aratınca çörekotu yağının birsürü kullanım alanı ve faydaları çıkıyor onlarla ilgili birşey söyleyebilirsin.. olmuyorsa onu da aktardan al artık yapcak bişey yok:KK31: evet evet hayıtı fazla demlemiyceksin.. kopkoyu olmasın rengi.. ama içine şeker veya bal atma .. acı acı ama iç.. zaten baya alışılıyor sonra..

boyun kilon kaç peki?

Ya aylar önce tartıldım ve taa aylar önce boyumu ölçtüm :44:

Ama kilomun 52 falan olması lazım. Boyum da en son 1.67 falandı işte. Fazla da uzamış olamam zaten bi kaç ayda :)

canım öncelikle inancını kaybetme dua et :) sonra ben sana kendi deneyimlerimi anlatayım.. ben bu maceraya 3 sene önce felan başladım.. başladım derken hep yarım yamalak.. o kadar miniklerdi ki dümdüzdü .. sonra aklıma yatan ne varsa denedim.. ilk önce çörekotu yağı denedim çok hafif tüylenme yaptı ama hiiç rahatsız edici boyutta değil inan bana.. çörekotu denediğim zamanlar dolgun dolgun o kadar güzel oluyordu ki.. tabi ki burdaki herkesin söylediği gibi bırakınca dolgunlugu gidiyor ama asla eskisi gibi olmuyor.. az da olsa bir fark oluyor.. ki bizim için 1 cm bile önemli. ha bu arada çörekotunu çilek yağıyla karıştırıp masaj yapıyordum.. bir kere masajın faydası olmama gibi bir durum söz konusu değil çünkü orda kan akışı hızlanıyor.. haliyle aldıgın besinler oraya yönleniyor. hem de masaj sağlık için çok faydalı..

hayıt tohumu kesinlike faydalı düzenli kullanıldıgında.. ama tek bir şeyden istedigin dolgunluğa ulaşmasını bekleyemezsin.. göğüsler direk hormonlarla alakalı oldugu için hormonları dengelerken göğüse de faydası dokunuyor .. telkin i 3 sefer dinlemek gerekiyor ancak ben 1 sefer dinledim ve çok hevesliydim .. sonra içime bir kuruntu düştü bir sogukluk girdi bir daha dinleyemedim. 3 kere dinleyip bitiren bir arkadaş dolgunluk oldugunu ama sonradan küçük yağ bezeleri oluştugunu söyledi. bunu duyunca iyice vazgeçtim.. soğuk su tutmak kesinlikle bana göre değil çok üşüyorum.. zaten cıvık veya sönük olmadıkları için gerek duymuyorum.. emzirme sonrasında sönen cıvıklaşan göğüsleri toparlamaya daha faydalı olacak birşey bu soğuk su, dolgunlaştırmaya ve buyutmeye pek fazla değil yani..

peki şimdi nasıl mı ? hala ne yapsam da buyutsem diye ugraşıp duruyorum.. ama inan bana eskisi gibi değiller.. eskiden sütyen giymeden duramazdın evde.. ve yine eskiden 75 b dolgulu sütyenlerin bile içini pamukla vs doldururdum anca olurdu yani.. şimdi 75 b dolgusuz bile oluyor, 75 c dolgulu da oluyor.. :) :nazar: hala minik olmalarının sebebi ise çok zayıf olmam.. kilo alırsam 80 b veya c olur umuyorum.. 75 dolgusuzda oluyor ama taşarak doldu dolu olmasını istiyorum.. o yuzden ilk defa düzenli bir şekilde hayıt a başladım.. aklıma geldikçe de çörekotu ile masaj yapıyorum ve onu da düzenli hale getirmek istiyorum.. :KK16: umarım yardımcı olabilmişimdir:KK54:

çörek otuyla nasıl masaj yapıyosun sonra yıkıyor musun yardmcı olur musun lüften

doğrusu çok uğraşmadım kesin bi yöntem bilemiyorum ama şunu söyleyebilirim masaj iyi geliyo :) otururken aklına geldikçe oyna, benim o şekilde 2-3 cm farketmişti :KK9:

çörek otuyla nasıl masaj yapıyosun sonra yıkıyor musun yardmcı olur musun lüften

kusura bakma, baya geç gördüm bu yazdıgını.. nasıl masaj yapıyorum, hıım bir video vardı bu göğüs masajı için, aklımda kaldıgı kadar .. ikisini de içerden yukarıya doğru(sarkmasını engellemek ve ayrık olmaması için) yapıyorum, tabi sırayla aynı anda değil.. ondan sonra iki elimi üst üste koyup önce bir göğsüme bastırıyorum, sonra digerine.. çörekotuyla masaj yaptıktan sonra öyle uyuyuorum, sabah duş alıyorum genelde ama, pis birşey değil ve sabaha kadar ten emmiş oluyor o yuzden yıkamadığım da oluyor.. belki bir poğaça kokusu oluyordur üzerimde sanmıyorum ama :21:

kusura bakma, baya geç gördüm bu yazdıgını.. nasıl masaj yapıyorum, hıım bir video vardı bu göğüs masajı için, aklımda kaldıgı kadar .. ikisini de içerden yukarıya doğru(sarkmasını engellemek ve ayrık olmaması için) yapıyorum, tabi sırayla aynı anda değil.. ondan sonra iki elimi üst üste koyup önce bir göğsüme bastırıyorum, sonra digerine.. çörekotuyla masaj yaptıktan sonra öyle uyuyuorum, sabah duş alıyorum genelde ama, pis birşey değil ve sabaha kadar ten emmiş oluyor o yuzden yıkamadığım da oluyor.. belki bir poğaça kokusu oluyordur üzerimde sanmıyorum ama :21:

Göğüs Büyütmek en mantıklı yol silikon yani operasyon ama yaşın genç bazı spoar hareketleri ve özel üretilen yağlar var ama uzun ve sabır gerektiyor biliyorum

kendi yapabileceğin bir masaj yağı linki yolluyorum

Göğüs Büyütücü Masaj ve Masaj yağı Tarifi

Slikondan çok korkuyorum :KK50: Ve sanırım benim için olabilecekler bu kadar. Sanırım spor yapmakta da, masaj yapmakta da, yağdır ottur onları kullanmakta da geç kaldım ben. Büyümüyorlar. Allah'tan ümit kesilmez tabi ama, bilemiyorum.

Slikondan çok korkuyorum :KK50: Ve sanırım benim için olabilecekler bu kadar. Sanırım spor yapmakta da, masaj yapmakta da, yağdır ottur onları kullanmakta da geç kaldım ben. Büyümüyorlar. Allah'tan ümit kesilmez tabi ama, bilemiyorum.

Canım ümiti kesme sakın üzülme de daha yasın genç tabi ki büyür.

İnşallah canım benim inşallah dediğin gibi olur ♥ Son üç dört gündür ne halde olduğumu bi ben biliyorum :KK50::KK50:

Üzme ama kendini forumda yazılanları denersin düzenli bir şekilde illa ki faydasını görürsün merak etme canım.

Son düzenleme:
İnşallah canım benim inşallah dediğin gibi olur ♥ Son üç dört gündür ne halde olduğumu bi ben biliyorum :KK50::KK50:

Üzme ama kendini forumda yazılanları düzenli bir şekilde dene illa ki faydasını görürsün merak etme canım.

Ben ilk denememde burdan gördüğüm bir yağı almaya aktara gitmiştim. Ordaki bayan çalışana sordum o yoktu ama başka birkaç yağın karışımını getirmişti. onu sürdüm 2aya yakın arada kaytardığım da oluyordu. Ölçmedim o zamanlar hiç ama etkisini gördüm dolgunlaşmıştı baya :) Daha sonra küç flan denemek istedim ama istikrarlı olmadığım için olmadı çörekotu yağı aldım zaten biraz tüy var duydumki siyahlaştırıyormuş kullanmayı kestim. Sonra bitkisella göğüs seti aldım o da çok az etki gösterdi. Şimdi 2ay bitmek üzere bontavi kullanıyorum buna başlamadan önce ölçmüştüm bugün de ölçtüm 2cm büyümüş yavaş etki ediyor fakat umutluyum:) Hayıta da başladım 3gündür içiyorum akşam 1bardak. Bugün çilek yağıyla şerbetçiotu da aldım bakalım nasıl etki edecek :/

X