Allah aşkına beni yönlendirin psikolojik olarak yerlerdeyim

Olur bosanalim derdim ben olsam. Evliligi surdurmeye gonlu yok sanki. Tatil bahanesi bu isin.
Dedim zaten pzrtesi adliyeye git dedim. Çekilmiyor zaten artık çekemiyorum soğudum. Ailemle ne konuşacağım Allah aşkına? Boşanmak istiyorsa niye aileme söylüyor ilk

Eşiniz ve annesi berbat insanlar , Allah yardım etsin ne diyeyim ...

İlk olarak keselerinizi ayırın. Evde bir kavga çıkarıp net bir şekilde sakın bir daha senin ailenin yanında benimle tartışma, beni rencide edecek cümleler kurma diyip eşinize haddini bildirin. Çocuğunuz ve kendiniz için bir tatil ayarlayıp gidin.

Teşekkür ederim yorumunuz için yarın ayarlayacağım tatil kendi ayrı aracım var. Mola vererek gidebiliriz diye düşünüyorum çocuğumla

eşinizi bırakin olduğu yerde, kendi tatilinizi ayarlayip çocugunuzla birlikte agız tadiyla esinizin ekşi suratini cekmeden güzel bir tatil yapin.
bu adamla tatile gitseniz ne olacak zaten orda da oturup lokmalarinizi sayacak can sıkacak.

Teşekkür ederim yorumunuz için yarın ayarlayacağım tatil kendi ayrı aracım var. Mola vererek gidebiliriz diye düşünüyorum çocuğumla
En iyisini yaparsınız bence,ona ihtiyacınız olmadigini görsün. Birseylerin dışında kalmak nasil oluyormus görsün. Size ters cevaplar vermesine izin vermeyin lütfen, sizde kendisini rencide edin anlasin. Aile danışmanına gitmeyi önerin,kendi hatalarının farkına varsin

Bi tatil konusu böyle büyüdü de büyüdü. Benim kızdığım şey eşimin üslubu çok kaba. Geçen gezmeye gittik en basitinden bana diyor ki karnını doyur sonra yolda acıktım diyorsun vs vs .
Benım esımde sıkıdır ama bu neymıs artık!Pinti adam net.
Ben derim cogu zaman ,ben size evde yaparım sımdı bı dunya para baylmayalım dısarda diye.

Cok yiyorsun diyen adamın kartından alınsa, o tatıl cenesinden zehir olur zaten.

Kimseyi kıramam ve yanlışlıkla kırarsam resmen günlerce uyuyamam ama beni rencide etmeye çalışma cesaretini bulan insanı öyle bir rencide ederim ki bir daha selam verirken iki kez düşünür. Bol bol örselendikten sonra öğrendim bunu, çok güzel oluyor deneyin bence. Eşinizi önden uyarın insanların yanında laflarına dikkat etsin, yoksa karşılık alacağını da söyleyin. Baktınız dinlemiyor, hiç acımayın. Hizaya gelsin biraz. Bir kere birine "bu" diye hitap etmek nedir ya ? Nefret bir şey hele ki eşine böyle hitap eder mi insan... Tatilinize de kalkın gidin, ayrı arabanız varmış oh mis valla çok da eğlenirsiniz çocuğunuzla.

ammada kaprislisin ya adam yoğunmuş ne yani ara bul akıl ver yorumlarına bak şurası iyiymiş de eşinin maaşı senin 3-4 kadın diye 20 bin tl tatile gitmekte şart değil ayrıca

Eşinize neden bu kadar batıyorsunuz anlamış değilim.
Neden diğer insanlarla sizi karşılaştırma gereği duyuyor acaba?
----en çok sen yiyorsun---ne demek ya.
Ben gitmiyorsam ucuz otele layıksın imaları filan.
Bi ayar çekmeniz lazım sanki.
Böyle rahat rahat ağzına geleni dememesi için.

Tatilden cok size kullandigi sen cok yersin ,gezersin uslubu igrenc, rencide edici. Cocuguda alip kendi paramla giderdim. Ortada sevgi filanda goremedim acikcasi en uzucu kismi, asiri para göz gibi. Cocuga bile denmez karnini iyi doyur yolda acikma diye .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…