Allah akil fikir versin...

E

Elis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Elis
Türkiye/Manisa Gerçekleşen Olay Herkesi Şoke Etti

17 Yaşındaki Genç Adam İntiharından Önce Yazdığı Mektuptan ALINTI
'' Yaşlanınca Ölüp Hurilerle Zaman Geçirememektense , Genç Yaşımda Ölürüm ''

17 Yaşındaki SU Ölmeden Önce ''Dünyada Nasıl Ölürsen Ahirette O Şekilde Dirilceksin'' Diyen Arkadaşları Yüzünden İntihar Etti ''Cennete Gitteğimde Hurilerle Cinsel İlişki Girememekten Korktum ve Genç Yaşında Hayatını Sonlandırmaya Karar Verdim'' Diyerek Mektubuna ve Hayatına Son Verdi

• Konu Sahibi Elis
Aman Allah'ım ciddiler mi bunlar yaaaa!
Şaka gibi gerçekten!

• Konu Sahibi Elis
şimdi görmüştür o huriyi nuriyi !!! valla salak demekten kendimi alamıyorum !!

• Konu Sahibi Elis
Gerçekten Allah akıl fikir versin cehalet başka bişey değil bumudur insanlığın son durumu yani

• Konu Sahibi Elis
öbür tarafa gidince nasıl hesap vercem diye düşünmüyoda hurilerle ilişkiye girmeyi düşünüyo :1shok: görmüştür huriyi ilişkiyi :jeyyar:

• Konu Sahibi Elis
alllahhh akıl fikir versinn intihar edenlerin öbür tarafda ne hallerde olduklarını bilmiyomuş sanırsam salak...
resmen katill oluyo işdee.
düşündüğü şeye bakk..:1no2
gençlikk çok kötüü gidiyo yaaa yazık valaaa bizde genciz ama naptığımızı biliyoz çok şükkürr...:

• Konu Sahibi Elis
töbe töbe ya bi yasima daha girdim
nasil ölürsen öyle dirilirsin diyen arkadaslari intihar etmenin günah oldugunu neden belirtmemiski
el deliye biz akilliya hasret kaldik ya töbe töbe

:1no2:Allahım cahilik gibi kötü birşey varmı insan kulaktan duyma yanlış inanışlarla neler yapabiliyor bir kere öbür dünyadada huriler var ama cinsellik varmı dünya hayatı ile ahiret hayatı arasındaki farklar ya okumak araştırmak gibi güzel birşey varmı BEŞİKTEN MEZARA KADAR İLİM DEMİŞ ATALARIMIZ. ALLAHIM SEN AKLIMIZA MUKAYET OL YARABBİM AMİN.:Saruboceq:

Demekki neymiiiş, herşey ailede bitermiş. sen anlatmazsan çocuğuna, bilgilendirmezsen onu, o da böyle savsatalara inanır işte. Gerçi minnacık bebede değilmiş ama:1closedeyes:

Allah akıl versin dicem ama iş işten geçmiş cahillik ve hurefelerden insanlar nasıl etkileniyor ...

insanlar hangi yaşta ölürse ölsün kıyamet gününde herkes aynı yaşta direlecek..

iyi bakalım yazık olmuş, şimdi cehennemde zebanilerle beraber olur artık,

neye niyet, neye kısmet......

Aklı fikri ordaymış rahmetlinin,o kafayla bu dünyada ne yapacaktı acaba.
Gitmese de görseydik.
Yazık yani trajikomikten de öte birşey.

çok pardonda gülmeden tutamıyacam kendimi yok artık :1shok:

Pes yahu..
Olan olmuş, ölünün arkasından kötü söz söylenmez.. o yüzden yorumsuz

aa hayret ettim buna cehaletmi denir salaklıkmı anlayamadım 1 deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…