All-Star Diyet Yarismasi...

17 Mart
Sabah
8:00 bir latte, bir alternatif icecek
10 :00 bir latte
bir haslanmis yumurta 12:15
1:30 7 ceviz + konserve balik(normalde konserve tercih etmem ama gozum dondu acliktan.:)
1 latte

15:.00 2 kasik yogurt
+ 1 bardak sodali ayran

19;30 1 tabak firinda kasarli patates
21:30 1 alternatif icecek
23:00 1 bitki cayi
roxen2303 jillian L1 , leslie 1 M , 25 + 25 1.5.lt kol hareketi. Her gun bes arttiricam.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar dün spor yapamadım ama yattığım yerden bacaklarımı bisiklet çevirir gibi hareket ettirdim iç bacak için egzersiz yaptım. Elimden geldiğince hareket olsun diye. Bazen hafifliyor ağrım o zamanda ev işlerini yapoyorum yoksa ev kalk gidelim diyecek

canım anacığımın bir lafı var , ev işi bırakmadığın sürece bitmiyor diye hak veriyorum misal bende yukarıya yazdım sabah uyandım kahve yaptım duvar siliyorum hoş ne gerek var ama yaptım yani.. boşver 3-5 ünde ev kalk gidelim demez

şöyle ki ben temizlik yapmayı seviyorum, yaptığım işi bitirdikte sonra üç dört adım geri çekilip sonuca baktığımda mutlu oluyorum
Ahahah valla gerek oldukça temizlik yaparım ben ama bende de düzen hastalığı var her şey düzenli yerli yerinde olacak sürekli gözüm bir şeylere takılır düzeltirim hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…