All-Star Diyet Yarismasi...

haftaya regl olucam ve her regl de tartıda fazla cıkıyorum kılo almasam da
o nolcek

Sivi diyetinden mi korkacaksin, lahana diyeti yapmis kadinsin sen.

Leslie de cerez gibi gelir sana.

Canım plak yaparken sıkıntı yaşamıyorum hiç hatta tek ağrısız yapabildiğim hareket oturup yatarken bile var ağrım

Bana cok zor geliyor plank . jillian da kol hareketlerinde cok zorlaniyorum . Bugun 2. gunumu yaptim. Ne zaman kolaylasir aceba.

Sivi diyetinden mi korkacaksin, lahana diyeti yapmis kadinsin sen.

Leslie de cerez gibi gelir sana.

Bana cok zor geliyor plank . jillian da kol hareketlerinde cok zorlaniyorum . Bugun 2. gunumu yaptim. Ne zaman kolaylasir aceba.
Valla 3.günde alışırsın aslında ama spor yapmaya yeni başladın sen sanırım 1 haftada toparlarsın. Bi video var tk 40dk da 500 kalori diye ben pnu 3. Günde rahat yapmaya başlamıştım jullian onun yanında leslie gibi kalır

Bana leslie bile zor geldi baslangicta. Ona da 11 inde basladim.Jillian in ortasinda , ulan baslarim jillian a da diyetine. Yemesem bundan iyi diyorum . Bakalim nereye gidicem. Yok jillian yeterli bana.

Bana leslie bile zor geldi baslangicta. Ona da 11 inde basladim.Jillian in ortasinda , ulan baslarim jillian a da diyetine. Yemesem bundan iyi diyorum . Bakalim nereye gidicem. Yok jillian yeterli bana.
Ay yok yapma zaten sen onu toptan bıraktırır sporu ilk yaptığımda miğdem bulandı 2.gün başım döndü 3. Gün sadece terle kaldı neyse ki

Bugunku borek 433 kaloriymis. Bir daha bedava verseler de yemem, bedava vermislerdi bunu da.

Yumurta + sos = 200 kalori.

Badem sutu + 1 adet bundan = 110 kalori

Saat bes te yemeyi biraktim. Aralarda latte, matcha latte , ayran , alternatif icecek (Hazir corbalari biraktim) .

Sekersiz 7 gunum

Jillian ile 2 gunum. (Tamamlandi.)

Leslie ile 6 gunum. ( roxen2303 sonra yapacagim. )

Maşallah canım sporlar harika

roxen2303 fitness yaparken spor eldiveni kullanıyor musun ? Bugün barfix denerken ellerim yara içinde oldu yoksa show mu olur eldiven kullanmak
henüz kullanmıyorum ama parmak diplerimde biraz sertleşme başladı , alacağım yakın zamanda çünkü ellerimi ziya edemem en övgü aldığım uzuvlarımdan biri bende çok beğenirim

spordan gelince yıkayıp krem sürüyorum hemen ..böyle bir rutinim var yakında eldivende gelecek

Yok kuzum parparmak uçları değil de avuç içleri.. hem barı taşımaktan hem de barfix denemesi yapmaktan kanamış ve kızarmış parmak uçları kapalı olan eldiven ile nasıl yapacaksın spor

Yok kuzum parparmak uçları değil de avuç içleri.. hem barı taşımaktan hem de barfix denemesi yapmaktan kanamış ve kızarmış parmak uçları kapalı olan eldiven ile nasıl yapacaksın spor
kız parmak ucu yazmadım ki dibi yazdım , yani parmakların el ayasıyla birleştiği noktalar yani normal fitness eldiveni alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…