All-Star Diyet Yarismasi...

bulunduğum şehirde babama diyetisyen randevusu alırken kendimede aldım gidip tahlildi yağ kas su oranıydı metabolizma yaşıydı hepsine baktırıcam

bugün yemek konusunda tamamı sağlıklı tercihler yaptım ama yinede fazla geldi gözüme yediklerim sporu çok iyi yaptım ama o konuda vicdanım rahat

Ben de bugun spora diyete cok dikkat etmeye calisicam cunku yarin sapiticam amerika'nin pek bi sevdigi, tamamen bira icmek uzerine kurulu st. patricks day geliyo:)) A AklinYolu1 butun gun bira icsem sivi diyetinden sayilir mi:))
Evet cok heyecanliyim ben de sadece kahvalti yapip sivi diyeti yapcam tum gun :)

Neşeniz bol olsun kızlar neyin kafasını yaşıyorsunuz ne içtiniz diyin bakim. Ben sırtımı mı boynumumu biuerimi incittim. Hareket ettikçe bi ağrı yayılıyor sırtıma.

Musluk suyu iciyoruz.

Gecmis olsun. Plankdan mi acaba. Sicak su iyi geliyor. Ne derlerdi su torbasi.

Geldi geldi
Azcik tirstim kilo veremezsem diye

Kilo alanlari gormek istemiyorum.

Gecmis olsun sana da . Kansizligin ne oldugunu biliyorum. Iki kere damardan ferrritin verdiler ancak kendime geldim.

Badem b12 deposu.

Ben de bugun spora diyete cok dikkat etmeye calisicam cunku yarin sapiticam amerika'nin pek bi sevdigi, tamamen bira icmek uzerine kurulu st. patricks day geliyo:)) A AklinYolu1 butun gun bira icsem sivi diyetinden sayilir mi:))

Senden bu cevabi beklemeliydim. Tuh nasil gelmedi aklima. Bira gobegi yapta aklin basina gelsin.

haftaya regl olucam ve her regl de tartıda fazla cıkıyorum kılo almasam da
o nolcek

B bilinmeyenkullanici
Sabah 2yk yulaf 1 armut 2ceviz 1tk chia 1 bardak süt ile müsli
Akşam
1 derisiz tavuk but fırınlanmış 3 elma dilim patates 2 bardak tuzsuz şalgam suyu 1 kase yogurtlu çorba
Spor roxen2303 sadece plank yaptım feci karın kası çalıştırıyor. Onun dışında spor yapamıyorum hareketlerim sınırlı çok saçma sapan biyerim ağrıyor iki kürek kemiğimin tam ortasında kemiklerin bittiği yerde feci bi sancım var ne ettim ben 3 ağrı kesici banamısın demedi yine içicem. Koluma ve göğsüme de yayıldı akşama doğru

Canım plak yaparken sıkıntı yaşamıyorum hiç hatta tek ağrısız yapabildiğim hareket oturup yatarken bile var ağrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…