All-Star Diyet Yarismasi...

Neşeniz bol olsun kızlar neyin kafasını yaşıyorsunuz ne içtiniz diyin bakim. Ben sırtımı mı boynumumu biuerimi incittim. Hareket ettikçe bi ağrı yayılıyor sırtıma.

Canlar merhaba.bugün tahlil sonuçlarım belli oldu...halsizliğimin ve sürekli uyku modunda olmamın sebebi belli oldu..B12 diplerde çıktı ve vücudumun demir emilimi son derece zayifmış...o yüzden de vücut kendini savunmaya geçmiş kilo vermem de durmuştu zaten...ilk5 gün hergün iğne 4 hafta boyunca da haftada 1 iğne yiyicem ve kan hapına devam...pazartesi de bu sonuçlarla diyetisyene gidip uygun bir diyet istiycem.

Igne hemen duzeltir canim merak etme gecmis olsun. D vitaminine baktilar mi

Yaaa diyorum ya.elimi kolumu kaldırıp spor yapamıyordum..aslında et de tüketiyorum ama doktorum dediki.,mide rahatsızlıgınızdan dolayı emilim olmuyor muhtemelen dedi.

Harika umarım bu beni gaza getirir

Birinci resimde kac kilosun ? Bakir sac rengini seviyorum ben kinaya alistim artik.

59 kilo olunca kina yakicam yine
Sıvı diyeti fikri harika olmuş ben de bugün acayip çok kaçırdım yarın sıvı diyeti yapayım Teşekkürler emeğin için gaza geldim sayende
Aaaa çok geçmiş olsun canım aynı şikayetler ile ben de bugün 3 tüp kan verdim pazartesi alacağım sonucu. Inşallah bir an önce değerlerin normal sınıra gelir
Kol gerçekten zor eriyor benim plank ile zayıfladı...
Ben de diyete kollarım incelsin diye başlamıştım her gün dumbell çalıştım da inceldi Verano_porteno

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…