All-Star Diyet Yarismasi...

keske benımkı de kuculse

İşin yoksa bi de dikleştirme estetiği ile uğraş. Yazık bu kadın milletine :))

kilo verdikçe küçülecek zaten emin ol , bu süreçte zıplarken uygun sütyen kullanmaya göğüsün altındaki kası çalıştırmaya dikkat etmelisin yoksa çok kötü sonuçlar olabilir , olur hatta
36 beden iken gogus olcum 95 idi kılo verdıgımde gercekden bundan daha kucuk olacak mı
kuculsun dıye ne ugrastıydım ozamanlar bılseydım kılo alır verırdım :)
suan 116 cm
105 beden d cup gıyıyorum sısman oldugum ıcın
ama zayıfken 95 gıyıyordum
aslında gogusde cok buyume olmadı bende sırtda buyume oldu benım kılo alısım da bolgesel bacak ve kollarda bel hala ınce karnım hala yok ama kollar ve bacaklar adeta maradona yapısal bır kalınlık soz konusu malesef goguslerde oyle

Bugun deneyeyim bakalim .

ben düşünüyorum açıkçası , araştırdım birazda hatta daha ileri gidip silikon olayına falan mı girsem
Silikon ucuz gı, dikleştirme pahalı. Silikonda koltuk altından falan giriyorlar, ameliyat izi yok gibi. Dikleştirmede baya baya kesi izi var. Benimkilerin büyüklüğünden şikayetim yok, sarkma sorun olacak. Dikleştirmek gerek

Sabah :Bugun 1 latte,

Oglen : Bir kupa etli sebze corbasi. Etli oldugunu aldiktan sonra farkettigim icin mecburen ictim. Corbanin yaninda borek bedava geldi ama onu yarin yemeyi planliyorum.

Bir latte

Aksama bir tabak kasarli patates

Aralarda yogurt , ayran , alternatif icecek...

Niye protein yerine karbonhidrat tercih ediyosun merak ettim :)

Arkadaslar simdi toplu bir mesaj yaziyorum.

Kupa alanlari tebrik etmekle birlikte kupa almayanlarinda modunu dusurmek istemiyorum. Yazacaklarimi bir uyari olarak alin. Isterseniz uyarsiniz, istemezseniz uymazsiniz.

Oncelikle 1 kilo vermek icin 7000 kalori extra harcamak gerek . Gune dusen kalori miktari 1000 kalori extra.

1200 kalori yediginizi dusunun 1500-1800 kalori yakiyorsaniz .300-600 cepte.

Gelelim bi haftada 2 kilodan fazla verenlere. Vucudunuz kitlik moduna giriyor, siz yemeye saldiriyorsunuz. Depolamaya basliyor. O verdiginiz kilonun iki katini alma sebebiniz bundan.

Kilo aldiysaniz size sevindirici bir haberim var. Iki kilo almaniz icin 14000 kalori extra almaniz gerek. Bu da gordugum menulerden imkansiz gibi gorunuyor. Yani kilo alanlar uzulmesin bu hafta cok kolay telafi edebilirler.

Gunde en az 20 dakika spor yapin , gym e de gitmeye gerek yok. Leslie 2 mile bile yeterli olacaktir. Ne yediginize cok karismak istemiyorum. Bilenler zaten Karatayi ve if i tercih ettigimi bilir. Ha patates yok siz soylemeden soyleyeyim, onu da ben kendime gore cevirdim ve hicbir zararini gormedim.

Kesinlikle yasak olmasi gerekenler seker ve ekmek turevleri.Vucut once karbonhidrati harcar , sonra yag en son protein. Onun disinda istediginizi yiyebilirsiniz. %50 protein , %40 karbonhidrat , %10 yag almaya dikkat edin. Tabi ki basit, islenmis karbonhidratlar degil.

Extradan kullanabileceginiz oolong, matcha , yesil caylar var, mucize bir etkileri yok. Mucize etki de beklemeyin zaten. Atiyorum 10 senede aldiginiz kilolar 10 haftada gitmez. Shock diyetlerin de kimseye yarari oldugu gorulmemis. Biraz oyle cevirin , biraz boyle kendinize uygun bir sistem gelistirin.

Herkese kolay kilo vermeler diliyorum.

çaresi ne ola?
benim de öyle gibi pentiden güzel bir toparlayıcı aldım memnunum.
71 -72- iken kullandığım sırttan 1 beden küçüldü, 67-68 im (şimdi) daha küçük beden takıyorum ve mutluyummm

valla ne demişsen güzel demişsin. ayrıca emeğine çok teşekkür ederiz.

roxen2303
ve tüüüm bu uğurda zaman harcayan ey sevgili diyettaşlarım
@fatma7454 ve krizantem3 sevgili uzun yol arkadaşlarım

Bir yılı geride bıraktık, haziranda 1,5 yılı tamamlayacağız. 2017 ocak ayında başladık.. 74.9 kilo ile utanmasa tartının 75.0 göstermesine ramak kalmıştı.. Rahatım kaçtı! Keyfim bozuldu! Kendimi kabullenmekte zorlandım. Tabii 69 kiloydum dal gibi değildim ama dile kolay 6 kiloyu yiyerek hiç zorlanmadan güzelce almıştım.
Listelere uyuyorum roxenciğim, ama artık listemi kendim oluşturuyorum. Şöyle ki, omlet yapıyorum yine, öğlenleri salata yoksa işe salata getiriyorum, bugün salata vardı yanına tonbalığı getirdim.. iki akşamdır z.yağlı kereviz yiyorum. akşam acıkırsam yoğurt yiyorum.
A AklinYolu1 in de dediği gibi insan kendisine uygun bir hayat çizmeli, yoksa iner misin? çıkar mısın? misali kilolar oynak oluyor.. ANAHTAR KELİMEMİZ: İ.S.T.İ.K.R.A.R
Gözünüzü seveyim her ne yapıyorsak istikrarla yapalım yoksa yerimizde sayar dururuz. Yiyerek zorlanalım gayrı! Aşırı yemek, yağlı unlu tuzlu şekerli yiyecekler bizi bunaltsın, beynimiz, damak tadımız ve psikolojimiz reddetsin onları! Zafer Bizim olacak!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…