Alix Avien

twettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2013
415
63

Kızlar Merhaba;

Özel bir gece için kozmetik alışverişi yapmam gerekiyordu...Bir kozmetik markete gittim ve günlük kullanmakta oldugum malzemelerden alacaktım ancak orda çalışan bir bayan arkadasımız Alix Avien'i denememi önerdi..Denedim,memnun kaldım ve sizlerle de paylaşmak istedim..Sadece fondotenim ve rimelim Maybeline aldım aslında Alix Avienden de rimel aldım ancak ön yargılar varya o yüzden teredütte kaldım
Bence başarılıydı ,kullanmak isteyen olursa da tavsiye ederim

​

alıx in göz kalemi iyiydi ama diğer markalara göre sonuçta o da bir süre sonra akıyor.Ben de kalıcılık sağlayacak bir göz kalemi arıyorum.:44:

alıx in göz kalemi iyiydi ama diğer markalara göre sonuçta o da bir süre sonra akıyor.Ben de kalıcılık sağlayacak bir göz kalemi arıyorum.:44:
Bunu tavsiye ederim canım kesinlikle ne akma,ne dagılma yapıyor ben göz makyajı temizleyicisiyle bile zor çıkarıyorum ...Ama yinede akar diye tereddütün varsa siyah farla altından gidersen ne akma,ne de dagılma olur

teşekkürler en kısa sürede alıp deneyeceğim denedikten sonra yorum yaparım flormarın normal göz kalemini kullandım sürmesi falan rahattı fakat o da aktı bir de bunu bakalım çok sağol:)

Bunu göz üstü için mi kullandınız siz ben göz içi için istiyorum o zaman da kalıcılık sağlıyor mu acaba?

Göz üstüm içinde uyguluyorum göz içimde eger daha kalıcı olmasını istiyorsan far da uygulayabilirsin

Aldım göz içi için kalıcılık sağlamadı bende ama arkadaşım memnundu bende göz üstü için kullanıyorum çünkü göz içinde akma yaptı...

ben allığını ve rimelini kullandım çokta memnun kaldım.Rimeli yıkarken suratına kapkara yapıyo ama olsun :))

Ben yüzümü yıkamadan önce makyaj pamuğuna gül suyu döküp,siliyorum ve hiç zorlanmadan makyajımı siliyor,sonra yüzümü yıkıyorum ...Bu arada ürünleri almak isteyen varsa Watsons mağazalarında %40 indirim var
ben allığını ve rimelini kullandım çokta memnun kaldım.Rimeli yıkarken suratına kapkara yapıyo ama olsun :))

bu hangi rimeli canım alıx avienin ?
pudra veya allığını denedin mi

compact pudra galiba.ben ondan aldım ama pek memnun kalmadım.normalde alix avien ürünlerini beğenirim ama pudrası pek benim cilt tipime uygun çıkmadı maskarası da çok güzel allıpı da çok güzel memnunum yani genel olarak

Hayır compact pudra değil allık o ben pudra olarak Maybeline kullanıyorum

Kızlar aydınlatıcı kullanmayı seviyorsanız Fondoteninizden 2 ton açık alın yüzünüze fondoteni sürün daha sonra göz altı ve göz üstü çevrenize yine Maybeline pudra sürün hem far ya da kalem kullanıyorsanız kalıcılık saglıyor hemde aydınlık veriyor

Tatlım üzerine baktım ama herhangi bir numara yazmıyordu bende sana ön yüzünün resmini çektim ama ilk olarak tabikide önerecegim ürün sarı maybeline ben aşırı derecede memnunum Pudra ve Fondoten olarak Maybeline kullanıyorum cildimi nemlendirdigini hissediyorum allık olarak da kışın Flormar Bronze kullanıyorum yazın da Alix Avien şeftali tonlarını kullanıyorum

bu hangi rimeli canım alıx avienin ?
pudra veya allığını denedin mi

hee ben de alix avien in allığını kullanıyorum ama benim terracotta olandan üstü görünüyo.benim pudram bu şekilde olduğu için bende öyle sandım

tamam canım teşekkür ederim :) aydınlatıcı demişsin de ne kullanıyorsun hiç aydınlatııcı kulllanmadım da

Kızlar Merhaba şimdi sizinle kullandıgım ürünleri paylaşıyorum sizin de daha iyi diyebileceginiz ürünler olursa seve seve yorumlarınızı bekliyorum

Bunlar vucut için kullandıgım ürünler yazın bronzluk sagladıktan sonra hemde cildimi nemlendirmek amacıyla bebe yagı da kullanıyorum

Nemlendirici,cilt yıkama+makyaj temizleme ürünleri...Nemlendirici olarak Diadermine de kullanıyorum ya da makyaj temizliginde Gül Suyunu da kullanıyorum rimeli bile çok kolay bir şekilde çıkartıyor Maske olarak aktarlarda satılan Kilden kullanıyorum

Rimel olarak zaten yıllardır Maybeline kullanıyordum asla VAZGEÇMEM ama ben Mavisini kullanıyordum Sarısını aldım ve muhteşem herkese tavsiye ederim Alix Avien'de fırçası mükemmel kirpiklerimi tek tek tarıyor

Bunlar allıklarım

Fondoten olarak Maybeline kullanıyorum dedigim gibi 2 ton açık Pudrasını aldıgım için göz altı ve göz kapagı çevresine uyguluyorum böylelikle hem aydınlatıcı etkisi yapıyor hem de far kullanırsam eğer kalıcılık sağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…