Ali Osman Koyuncuoğlu bilgi lütfen

Kardelencik94

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
58
29
30
Ali Osman Koyuncuğlu bilgi lütfen güncel fiyat nedir?
Diğer sorum yumrta toplama ve transfer nerde yapılıyor ve bu süreçte kendisimi tedavinin başında duruyor?

Ali Osman Koyuncuğlu bilgi lütfen güncel fiyat nedir?
Diğer sorum yumrta toplama ve transfer nerde yapılıyor ve bu süreçte kendisimi tedavinin başında duruyor?
Merhaba ben kendisinde tedavi olmadım ama düşündüm orayı ilk tedaviye başlayacağımda. Her tahlilim hazırdı. Adet oldum cuma akşam, cumartesi gittik ama randevu alamadım kimse telefonlara bakmadı cumartesi sabah aradım aradım açan yok gidelim dedik gittik kapı duvar ahahsh. Neyse en sonunda açtılar telefonu randevusuz almadıklarını söylediler muayenehanesinde de kimse yoktu. Çok emin değilim ama her zaman orada durmuyorlar sanırım mutlaka önceden randevu alıp gidin. Ben de cuma adet olunca ne biliym cumartesi açıktır müsaitse bakar diye düşündüm. Bana arkadaşım önerdi. Onun bir tanıdığı hiç yumurtası yokken 4 yumurta elde edebilmişler ve sağlıklı bebekleri olmuş çok memnunmuş. Neyse ben de reglin verdiği gerginlikle bir daah da gitmedim. Forumda adını aratırsanız gideblerin yorumlarını okudum ben

Merhaba kendisine kolay ulaşabiliyor musunuz, sorularınıza cevap alabiliyor musunuz, ve tüp bebek ücreti ne kadar orada

Telefonla sorularım olduğunda hemşireler ile kolaylıkla iletişime geçiyorum ve hiç cevapsız bir sorum kalmadı. Muayene sırasında rahatça aklıma takılan tüm soruları soruyorum ve ali osman bey samimiyet ile cevaplıyor. Tüp bebek ücreti standart işlemleri içeren bir paket oluşturmuşlar yumurta toplama ve transfer kan tahlileri dahil 70 bin tl. Bu ücret dışında embriyo dondurma embriyo genetik testler yapmak gerekirse ekstra ücret ve tedavi süreci boyunca kullanılan ilaçlar ekstra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…