Göz Makyajı Alerji yapmayan kaliteli ve ekonomik bir göz farı istiyorum !!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
M

MeDuSa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi MeDuSa
kızlar delircem ya bi kaç haftadır gözümün üstü şişiyo ve kıpkırmızı oluyordu makyajla görünümü hafifletmeye çalışıodum neyse kızarıklık arttı göz kapağımdaki derim soyuldu daha kötü oldu senağlama
bayramda hemşire olan kuzenime sordum makyaj malzemen alerji yapmış dedi hiçbirşey kullanma dedi ne krem ne far neyse iki gün far kullanmadım hemen geçti şimdiye kadar kullandığım farlar hiçbişi yapmamıştı süresi geçiodur belki ondan böle olmuştur die düşündüm CADIARZU
iyibi marka far almam gerek acaba önerisi olan arkadaşlar var mı korkuorum yine aynı şey başıma gelirse diye ya ??? mirmirmirmir
yada hassas ciltler için alerji yapmayan farlar falan üretiliyor mu :uhm:
şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler a.s.

• Konu Sahibi MeDuSa
Canım ekonomik olsun diyorsan Flormar ın farları güzel bence.

• Konu Sahibi MeDuSa
canım avonu ürünlerini denedinmi? arkadaşlarım kullanıyor benim makyaj malzemeleriyle pek bir alakam olmadığı için bilemiyorum hem fiyatı uygun kampanyalarını takip edersen ama genede araştırmadan alma

• Konu Sahibi MeDuSa
alerjiye karşı en güvenilir olan marka clinique diye biliyorum ben. gözleri alerjik olan 1 arkadaşım clinique dışında rimel kullanamıyordu mesala. ama kullanma süresi çok önemli canım. eğer arkalarında yazan süreden fazla kullanırsan her marka alerji yapabilir. aldığın ürünlerin arkasına bak ordaki süreden uzun kullanmamaya çalış. a.smesala inglot açıldıktan sonra 18 ay kullanılabiliyor, bodyshop 36ay, yves rocher 6 ay. bunlara dikkat ettikten sonra birşey olmaz sanırım. bugüne kadar alerjik reaksiyon göstermediysen büyük ihtimal süresi geçmiş ürün kullandığından olmuştur. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…