Aldatma

S_U_M_R_U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
8
0
39
SELAM arkadaşlar bu konu daha önce açıldı mı bilmiyoum ama sizlerinde fikrini öğrenmek isterim.
aldatılan bir bayan düşünün sizce bu durumda bayan mı suçludur yoksa erkek mi? daha doğrusu hangi durumlarda bayan suçlu, hangi durumlarda erkek suçludur??fisfisfis
bana göre; kişiliksiz olanları hesaba katmazsak(gerçi zaten aldatmak kişiliksizliktirde) hani erkek evde mutlu değilse eşinden beklediği ilgi alakayı göremiyorsa sabah uyandığında eşi erkeği güler yüzle uyandırıp kahvaltısı hazırlamıyorsa ve buna benzer daha birçok şey varsa. erkek mutluluğu başkasını kollarında arar, tabii ki yaptığı hatanın doğru olduğunu söylemiyorum. sadece gözü dışarı kayar diyorumm..
kadında eğer eşinden o ilk dönemlerdeki ilgi alakayı görmüyorsa,çıktıkları dönemde bayana bir prenses gibi davranıp sonraları köle muamelesi yapıyorsa o zamanda erkek suçludur ve kadın mutluluğu başka birinin yanında arar...
bunlar benim düşünceleim kızlar, sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda bakalımmm hepinizi öpüyorumma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…