Aldatma yardım?

ASSKIM

sadece KIZIM için:)
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
1.316
26
slm herkese benim sorum şu....
eşimle ayrılıyorum sebep birlikte oturmam ve anlaşamam....
eşimin bir sitede üyeliğini gördüm....
ve o sayfayı almak istiyorum nasıl yapabilirim....
mahkemede kullanmak istiyorum....
profil sayfasını....
bekar oldugunu bayan aradıgını yazmış....
nasıl yaparım....
senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadasım ani karar verip pişman olacagın karar vermesen diyorum oturt karsına konus bi derdi neymiş sorunlarınızı konusarak cozmeye calısın bence bu yolu bir dene ....

ha eşinin profil sayfasında resmi falan varmıdır resmi olmadan nasıl kanıtlayacaksın ssadece ad soyadla olmuyo bu işler ... ha var dersende ;

profil sayfasını acıyorsun bilgileri resimleri olan bolumleri ve klavyende ( print screen) tuşu var o sayfadayken ona bas, ve pointi aç duzenle kısmından yapıştır de o profil sayfası pointte cıkacak ve sonrasında kaydet diyeceksin kaydedecegin konumu belirle kaydet ... ve bu resimleri kendi mail adresine at orda dursun hangi fotocuya gitsen mailinden acıp bastırtabilirsin veya yazıcıdan cıkarabilirsin ...

bu bilgiyi sana ayrıl amaçlı vermiyorum canım yanlış anlaşılmasın ben genede oturup konusularak cozulmesi taraftarıyım ... amaaaa onlada cozum olmucaksa bunu kullanman için yardım ederim kimse salak değil git orda burda fink at sonra nasılsa bişey cıkaramaz bu kadın de oldu canım ... işte bu durum için sana bildigim kadar tarif eddim .... ama canım iyi dusun ona gore karar ver ....

ah canimmmm yaa, sendemi??? :kızgın:

bugunku okudugum cogu konu, aldatma yla ilgili.

BU ERKEK MILLETINI ANLAMIYORUM VALLAHA!!!!

Allah yardimcin olsun, iyice dusun ta$in derim ben.

askımcım canım ben senın o konun kapandı zannedıyordum.hersey hallolmus gıbıydı.ne oldu olumsuz yenı gelısmeler mı var yoksa....

canım bu kacıncı bu adam degısmıyor ama bosabnmada care degıl bence ıyı dusun ıyı karar ver sonra pişman olma ofke ıle kalkan zararla oturur

o sayfa ekrandayken prinsxreen (prtscn) tuşuna bas. word dosyası aç ve mouse u üstüne sağ tıkla yapıştırı seç. sonra o sayfayı print al.

Sayfa acıkken tuşların üstündeki print screen tuşuna bas,kopyalamak ıstedıgın yere sağ tuşla toplaya.

Hakkında hayırlısı olsun,belkı sayfanın yetkılilerıyle ırtıbata gecmende faydalı olabılır

X