aldatılmanın dayanılamaz ağırlığını yaşıyorum.

Ne kadar vahim bir topluma doğru gidiyoruz aslında. Erkeklerin arkadaşlık sitelerine girip başkaları ile sohbet etmelerini aldatmak olarak görmemeye doğru giden bir bakış açımız var malesef. Nedeni de yine kendilerinin yarattığı ERKEK YAPAR imajı. Bunları kınadığım için yazmıyorum maselef ben de bu şekilde düşünen düşünmeye itilenlerden biriyim. Hiç olmazsa fiziken yapmamış gibi bişeyin arkasına sığınanlardan oldum bir müddet.
Evet canım malesefki bunu es geçmek zorundasın. Ben zaten ilkinde affetmeyen bir kadın görmedim daha. Sen de affedeceksin. Hele o senin üstüne bu kadar geldikçe. Ailene o yüzden sakın anlatma. Anlatmazsan eşine saygıları sevgileri devam eder ve bu sizi ilerde koruyan birşey olur. Acelesi yok sakın şimdi anlatma. Eşinin saplantılı sevgisini ise şu anda kritik etmenin yerimi tam bilemiyorum. Yani iki olay birbirinden çok farklı çünkü. Erkeklerin heyecan arayışının sevmekle pek ilgisi olmadığını düşünüyorum. İlk başlarda "seven yüreğin parmakları o klavyeye gitmez" diye düşünüyordum ama yaşanan tecrubeler bunun pek de onunla ilgisi olmadığını anlattı bana. Şimdi ; "aşık olan yüreğin parmakları o klavyeye gitmez, aşk sevgiden çok başka birşey içinde heyecan var" diye düşünüyorum.

Affetsen bile eşine çok iyi bir ders vermek zorundasın. Seni kaybetmenin eşiğinden döndüğünü mutlaka anlamalı ve ilerideki adımlarını buna uygun atmalı. Bir daha aynı hataya düşerse sensizliğin acısını şimdiden yüreğinde hissetmeli ve bir daha yapmamalı. Sen affedeceğini bilsen bile ona bunu hemen ifade etme ve açıkcası süründür biraz. Ki ders alsın.

Sakın kendini çok fazla üzüp harap etme. Geçicek... keşke fazla kurcalamasak diye düşünüyorum bazen. Bilmediklerimizle mutluyuz çoğu zaman...

Çok zor bu konu hakkında yorum yapabilmek. Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık. Boşanmak evi terketmek çözüm değil, evde kalmak bişey olmamış gibi davranmak da olmaz.
Canım onunla konuşma, uzun süre ders vermeye çalış, sakın hemen de affetme. Erkekler bir heves uğruna yapabiliyorlar bunu ellerinden gideceklerin farkında olmayarak, hatta kadınlar da yapıyor Bu internet bir arkadaşın da dediği gibi mertliği bozdu. Allah yar ve yardımcın olsun....

Ailenle konuşma onun şu an canını en çok aynı evde o yokmuş gibi davranarak verebilirsin o yokmuş gibi davran onu taj-hrık et ama aynı yatagı dahı paylaşma knouşma sus tv izle pc başına geç görürsün nasıl pişamn olacak süründür yanı

2yıllık evliyim. aynı şeyi 1yıl önce yaşadım daha 1yıllık evliyken. arkdaşlık sitelerine üye olmuş falan. ama daha başında yakaladığım için konuşma falan yoktu. eve gelince yüzüne vurdum konusmadım haftalarca ama onu çok seviyordum. en son bir gün sarıldık ağlamaya başladık.. şuan araştırdığım kadarıyla böyle bir şey yapmıyor ama derseniz çıktımı bunlar içinden hayır hala gönlümün bir kenarında bu kırgınlık var. ve çok şüpheli yaptı bu beni artık şunu diyebiliyorumki hiç bir erkeğe güvenmiyorum

sizi deli gibi seven bi kocanız var
bence bunlar ufak ayrıntılar takmayın

canım keşke bu kadar çabuk vazgeçmeseydin sonuçta aldatırken gözünle görmedın her gelen aktaivasyon mailiniboyle sanma bence.sonuçta zor bir aşk mıs sizin ki anladığım kadarıyla en azndan bır şans daha olmalıı

canım aılenle aldattıgı konusunda paylasma bıseylerı sadece anlasamıyoruz falan de aıle destegı cok onemlı bu durumlarda eesını karsına al guzel guzel konus bakalım ne dıyecek allah yardımcın olsun kardesim.

canim evet cok asiri sevgisi kotude olabilir.ama sunu unutma canim cok severek evlenmisiniz ve tatali yada melek kiziniz var.bunu untma oncelikle kizinid usun hersey ragmen.cok insan var esinden sevgi gormuyor sevilmiyor yada sevgi yeterli gelmiyor sevgi cok guzel sevmek sevilmek cok guzel.herkezin esi sever ama belli etmez ama bizim bilmek istedigimiz seydir sevildigimizi bilmek.bence canim ona sevgini ver eslerde kimi zaman bebek gibi oluyorlar ve kiskaniylar kim olursa olsun yuvan icin bunu yap canim.hayvanalr bile sevilmek istiyor anliyor yani bizimde sevilmek istemmezi sevgimiz normal.sunu da unutma seven insan hic bir zaman zarar vermz sadece kaybetmekten korkar eger seviyorsa benimde esim var daha sacimi taradigimi gormedim gormek isterdim sevgiyi belli etmek ve yaamak cok gueldir bunu untma canim esine sahip cik ve sevgisinin kiymetini bil eger seni seviyorsa inan bana aldatmamistir.bunu zaten analrsin eger seni aldatsaydi ana gercekleri anlatmazdi canim bir sey demezdi oyle bisey olsa ama esin tam anlatmasada soylemis canim allah yardimciniz olsun coocugun icin tekrar susun ve sakin kafayla konusun.

arkadasım tüm duygularımın tercümanı olmuşsun sana yürekten katılıyorum.. herseyı affede ede normal karsılaya karsılaya adamlar bu hale geldı.. olan bize oluyo

"aldatılmanın dayanılmaz ağırlığı" ...
çok acı ..
olmaz olası ..
lakin;
bu hissi , "biz böyle ağır hissetmeyi bildiğimiz için" , "böyle öğretildiği için" ,
böylesine acıyoruz...
afedersiniz, ,derler ya hayvan yapmaz bunu, sen nasıl yaparsın.. komik,
asıl insandan gelir herşey.. insanız ve herşey ama herşey bizler için.. madem insanlardan herşey gelebilecek ise, olan durumda, kendimizi,hislerimizi,düşüncelerimizi yıpratmayıp, -üzüntü sürecini- olabildiğince az zarar ile atlatıp,
olan durum,sonrasın da ki davranışlarımızı belirleyip, devam etmeliyiz yaşamımıza..
zor gibi gözüküyor ama imkansız değil..

ve bazı düşünceleri kalıpsallıktan çıkartabilirsek, rahat düşünebilirsek etkisini de azaltabiliriz.. mesela bence,
aldatmak ,başka biri ile cinsellik yaşamak değildir.
aldatmak yalan söylemektir. eş değiştiren partnerler ,
cinsellik var , ama aldatmak olmuyor, .. ..gizlilik yok , çünkü ..bilinirlilik var..
aldatmak, gizlemektir, yalan söylemektir..
karşısındakini hiç yerine bile koymamaktır.. benim acım buna olur ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…