aldatıldım mı yani şimdi :(

worldofbest

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
42
12
Sevgilimle son zamanlarda problemleriz vardi ilgisizliginden dolayi cok dert yakiniyordum. Bugun facebookuna baktim. Surekli bir kizi aratmis onun gonderilerini begenmis fotolarini begenmis. Ondan o kizi ve bi kaç kişiyi daha silmesini istedim hayir dedi daraltiyosun bunaltiyosun dedi. Didikleyip durdukca sogutuyosun kendinden dedi. Degerini kaybediyosun gozumde dedi. Ya bana guven ya da kendine guvenecegin birini bul deyince acikcasi yikildim. Bende madem oyle deyip uzunca bi ayrilik konusmasi yazip yolladim. Hayatini didiklemeyecek darltmayacak biriyle olmasini temenni edip bitirdim konusmayi. Icim rahat ama cok uzuluyorum. Sevdim deger verdim cok saygi duydum ama karsiligini alamayinca gercekten uzuldum. Benim simdi en ufak bir ricama saygi duymayan adamla ileride beni nelerin bekledigini farketmek daha cok korkuttu.onu hala seviyorum hala deger veriyorum ama icim cok aciyo be durduramiyorum aglamalarimi

Silmesini istemek yerine kızın kim olduğunu hesap sorarmış gibi değilde laf arasında gülerek falan sorabilirdin. sevgilin seni direk aldatıyor diyemem ama devamlı aynı kızı aratıp resimlerini beğeniyor olması da garip gerçekten. Sen bence bu saatten sonra ne ara ne de mesaj at. Bekle bakalım o ne yapacak .

Laf arasında şakayla karışık sormuştum o kim tanımıyorum falan dedi. Şimdi de fotoğrafını begenmek nedir yahu dedim o da o kim ya ben neden fotoğrafını begeneyim dedi ve o ara beğeniyi geri çekmiş. Tamamen inkar yalana sığınma... Bunlar daha çok yaralıyor beni

Açıkca yalan söylemiş. Sakın arayıp sormayın. üzülürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…