Aldatıldım kürtaj olmalı mıyım ?

Maalesef bu bir döngü affedilirse yeniden yapacak. Bosanma konusu netlesmeli. Bebegi isteyip istemediginize de siz karar vereceksiniz. Bosanma sonrasi bir cok erkek cocuguna babalik yapmiyor maalesef.

Konu sahibine sadece ben bi yorum yaptım bazı arkadaşlarda aynı yorumu yaptı ben biraz fazla kesin konuşmuşum haklısın tabiki hayattaki zorlukları biliyorum hayatımda zor şeylerde yaşadım sanki toz pembe bakıyormuşum diye ben bebek için söyledim bebeğin kalbi atıyor durdurulmasın diye tabiki aldirıp.aldirmayacagı kendi kararı tabi hakkında hayırlısı

boşanmanızdan yanayım ancak bebek sizin kararınız. nikah olduğu için eşinizin imzası gerekli. eşinizi de ikna etmelisiniz yoksa işlem yapılmıyor.

Kürtaja sağlık sorunları dışında hep karşı oldum ama aldatan bir adamın çocuğunu doğurup onunla aramda bağ olmasını da istemezdim sanırım. Doğduğunda siz evde çocuk bakarken adam yine aldatacak sizi; huylu huyundan vazgeçmez.

Kızlar bitti onay için ikna ettim hastaneden çıkmadan tekmeyi bastım ertesi günde gittim dava açtım babaannemle yaşıyorum fiziksel olarak toparlanınca mesleğime döneceğim günlerdir kapımda arabada sabahlıyor af diliyor akrabalarımla konuşup onları da dahil etti birde kürtaj için beni suçluyor herkese acele ettiğimi söylemiş insanların aklına farklı şeyler yerleştirdi zaten zor olan bir süreci daha da zor ve katlanılmaz yaptı yakında mahkememiz var lütfen dua edin bir an önce bu pislikten kurtulayım ... Hepinize çok teşekkür ederim desteğiniz çok önemliydi umarım hiçbirinizin hayatla ilgili bu kadar kötü tecrübeleri olmaz

Arkadaşımın iki kızı var, eşinden boşandı ve kızları kendisi bakıyor. Sadece kadın olduğu için ve annelik vasfı da yüklendiği için çevreden gelen olumsuz bakışları maalesef hepimiz farkındayız. Ayrıca eski eşinin ailesi de çocukları saçma sapan doldurmaya kandırmaya çalışıyorlar. Maalesef boşanma durumlarında bu tür olaylar artık olağan. Annelik çok güzel birşey, ama bunlar da hayatın gerçekleri. Yani size aldırın veya aldırmayın demeyeceğim. Fakat bu konuları da enine boyuna düşünün derim. Ve bu adamdan mutlaka ayrılın, aldatması devam edecek.

Eminim ki kendin için en doğru kararı verdin. Bundan sonraki hayatında daha mutlu olursun inşallah

Bundan sonra bütün güzellikler seni bulsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…