Aldatildiginizi nasil anlarsiniz

Gizemavcisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
79
100
Arkadaslar 1 ay kadar once esimin beni aldattgini ogrendim. Telefonundaki yazismalardan.sorunlu bir evliligimiz vardi. Af diledi agladi vs. Ben barismaya niyetlendim ve zmaan icerisinde belki affederim diye dusundum. Telefonunun sifresini istedim. Tamam dedi birkac gun sonra tekrar tekrar istedim kavga ettik. Ben acip veriyorum sana niye illa sifre istiyosun vermiyorjm bosanacaksan bosan dedi. Ben geri adim attim. Su an hala bu durum devam ediyor mu etmiyor mu anlamak istiyorum. Ediyorsa delil toplamak ve bosanmak icin. Aldatilmak cok travmatik bir durum. Affedebilecej miyim ondan da emin degiljm ama 2. Sansi verme ihtimalim agir basiyor. Ama esim bu hareketlerle beni daha cok uzaklastirdi bu fikrimden. Simdi dusundugum sadece esimin bu iliskisinin devam edip etmedigi. Devam etmiyorsa yurutmeyi denemeyi dusunuyorum. Sizden bu konuyu nasil anlayabilecegime dair fikir istiyorum. Esimin telefonunu nasil karistirabilirim. Kafayi yiycem. Bunu ogrenmek artik onur meselesi oldu. Aldatildigima dair tum gercekleri ogrenmek istiyorum.

Zaten aldatmış. Yakalamışsın. Affetmişsin.
Adam yüzsüzlüğü ele almış.. şifremi vermem git boşan diyor.
Sen acaba ilişkisi devam ediyor mu diyorsun.

Ben doğru mu anladım. Bilmiyorum. Ama umarım yanlış anlamışımdır.

Adam aldatmış. Git boşan demiş. Neden zorla güzellik oldurmaya çalışıyorsun.

Onurdan gururdan bahsetmek için biraz geç değil mi sence de?

Erkekler çok mu namuslu, onurlu, gururlu da aldatılma karşısında kadını kapının önüne koyuyor ama en çok da aldatan onlar oluyor. Hayır, bu kadar esnek olmalarının sebebi kadınların acizliği malesef, erkeğin kadına, kadının kadına şiddetinden önce kadının kendine eziyeti çözülmeli bu ülkede.

Arkadaslar 1 ay kadar once esimin beni aldattgini ogrendim. Telefonundaki yazismalardan.sorunlu bir evliligimiz vardi. Af diledi agladi vs. Ben barismaya niyetlendim ve zmaan icerisinde belki affederim diye dusundum. Telefonunun sifresini istedim. Tamam dedi birkac gun sonra tekrar tekrar istedim kavga ettik. Ben acip veriyorum sana niye illa sifre istiyosun vermiyorjm bosanacaksan bosan dedi. Ben geri adim attim. Su an hala bu durum devam ediyor mu etmiyor mu anlamak istiyorum. Ediyorsa delil toplamak ve bosanmak icin. Aldatilmak cok travmatik bir durum. Affedebilecej miyim ondan da emin degiljm ama 2. Sansi verme ihtimalim agir basiyor. Ama esim bu hareketlerle beni daha cok uzaklastirdi bu fikrimden. Simdi dusundugum sadece esimin bu iliskisinin devam edip etmedigi. Devam etmiyorsa yurutmeyi denemeyi dusunuyorum. Sizden bu konuyu nasil anlayabilecegime dair fikir istiyorum. Esimin telefonunu nasil karistirabilirim. Kafayi yiycem. Bunu ogrenmek artik onur meselesi oldu. Aldatildigima dair tum gercekleri ogrenmek istiyorum.
kafayi yiyecekse kendisi yesin soguk olun boyoe adamlara fazla yuz vermeyeceksin allah bir tarafindan cikariyor. sana ne desem bilemdim ama eger evliligi seni geri iatiyorsa adim atmali. malwsef o geriye atiyor sende ileriye at burnundan getir ezdirme kocanda olsa kimsenin oyuncagi olma

Casus programı yükle. Ya da GPS ayarlarından takibe alabilirsin, bir de whatsapp web var ama onda açılınca bildirim gidiyor mu son durum ne bilmiyorum bilenler aydinlatir

Nasıl ogrendın aldatıldığını?Ayrıca adam açık açık sana boşanırsan boşan demiş.Onur meselesı yapıcagın sey tlfnun sıfresı olmamalı bence.Senı uzmek ,kormak, kınamak için solemıorum.Korkacak bıseyı olmasa verır sıfreyı zaten.Çagımızın hastalıgı oldu artık bu tarz ınsanlar.Çok mu sevıosun eşini?Çocuk varmı?Affedınce bıdaha bıdaha bıdaha ... yapıolar

Adam sizi aldatmis affetmissiniz daha onur gurur diye bişey kalmamış. Bide tekrar gormenize gerek yok adam şifre vermemek için boşan demiş burdan zatrn belli sizde geri adım atınca tekrar buda adam aldatmiyorsa suan bundan sonra aldatir tekrar feci yüz vermissiniz. Bosanmayi düşünün istersiniz çünkü bundan sonrası hep böyle gider

Sifresini girdigini gorurseniz ellerine cok dikkatli bakarak sifresini ogrenebilirsiniz belki. Ben bikeresinde oyle yapmistim ama esimin sifresi rakamliydi harfli degildi. Harfli daha zor olur eger uzun bir sifresi varsa. Ben bu erkekleri anlamiyorum zaten. Hem aldatip hemde sifre vermemek nasil bi bencillik. Ben esimdende oyle hareketler bekledigim icin cok gicik oldum. Insallah bu sekilde girebilirsiniz telefonuna.

Şu durumda aldatmaya devam edip etmediği neden önemli?
Adam aldatmış; hadi bir hata affetmişsiniz. Adam sinip hatasını affettirmeye çalışacağına bir de "Boşanacaksan boşan." diye çemkiriyor.
Sizce gerçekten mantıklı mı bu durum?

Nasıl davranıyorsunuz da bu aldatan adamlar üste çıkmayı başarıyor hiç anlamıyorum.

Aldatılırsam affetmem ama insanlık halidir diyelim ki affettim sonrasında bana bu şekilde davranabilecek adam dünyaya gelmedi henüz. Adamlar o kadar eminler ki gidemeyeceğinizden hem suçlu hem güçlü olabiliyorlar.

X